Відділення НОК України в Одеській області запрошує молодих спортсменів взяти участь в розбудові олімпійського руху та стати стипендіатом НОК України.

Національний олімпійський комітет України згідно з Положенням про підтримку практичного навчання атлетів роботі, спрямованій на розвиток олімпійського руху в Україні та сприяння інтеграції атлетів в буденне життя після завершення спортивної кар’єри (постанови Виконкому НОК України від 27.01.2011 року No 10 та зі змінами від 19.05.2015 року No 27) розпочинає роботу щодо призначення іменної допомоги НОК України на період 2021-2022 рр.

olympic day 2020 23

В зв’язку із вищезазначеним просимо регіональні федерації, чи безпосередньо спортсменів (віком до 30-ти років), які проживають на території Одеської області, до 23 лютого 2021 року надати пропозиції щодо кандидатури на призначення іменної допомоги НОК України на період з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року.

Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту відділення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДОКУМЕНТИ

Положення про підтримку практичного навчання атлетів роботі, спрямованої на розвиток олімпійського руху в Україні (скачати)

Резюме кандидата у атлети-стипендіати на період 2021/22 (скачати)

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live