У 13-річного тенісиста із Одеси Іллі СМОЛИЧА діагностований рак мозку. Для лікування талановитого спортсмена необхідна фінансова підтримка .

Smolich 06 1Рак головного мозку був діагностований у Іллі у жовтні 2020 року. Тоді спільними зусиллями вдалося фінансово підтримати родину спортсмена в зборі коштів на операцію, і 9 лютого в інституті нейрохірургії імені Ромоданова була проведена операція з видалення пухлини. Пухлина була видалена не повністю. Після операції Ілля ще 15 днів перебував в реанімації.

На сьогоднішній день Ілля продовжує перебувати на лікуванні в інституті. Після повернення до Одеси, йому необхідно буде продовжити лікування у онколога. Попереду його чекають хіміотерапія і променева терапія, що потребує чималих фінансових витрат.

Допоможемо разом Іллі та його родині впоратися з хворобою і, можливо, одного чудового дня, він підніме над головою кубок за перемогу на головному ґрунтовому турнірі «Ролан Гаррос». Адже саме ґрунт його улюблене покриття.

Карта Monobank:

5375 4141 2136 7154

Смолич Сергій Олександрович

Smolich 04 1

Smolich 0 15

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live