Жителі та спортивна громада міста Южного звернулися з відкритим листом до Президенту України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО з проханням допомогти зберегти цілісність структури ФСК «Олімп» і готелю «Еллада».

Olimp volley

Керівництво ОПЗ, Фонд Держмайна України розглядають питання розділення спорткомплексу, здачу готелю в оренду окремо від спортивних потужностей, при тому не вважають за необхідне підтримувати спортивну складову комплексу «Олімп».

vryatuy sport yuzhne o«Такий перебіг подій означатиме руйнування комплексу, позбавляє бази для тренувань клуби, позбавляє можливості готуватись до міжнародних змагань збірні України з баскетболу, волейболу, вільної та греко-римської боротьби (адже без власного готелю це буде неможливо)», - про це говориться в пості групи #ВрятуйСпортЮжного, яка створена для того, щоб зберегти цілісність комплексу ФСК «Олімп» і «Еллади».

Збереження палацу спорту в місті Южному для всіх мешканців міста, для людей, що приїздять на змагання, відвідують в літні місяці на час відпочинку – питання важливе, болюче, певною мірою життєво необхідне.

До звернення вже долучились спортсмени і мешканці Южного, команди, які тренуються та змагаються в ФСК «Олімп» - та інші спортивні структури нашого міста, спортсмени і тренери, які брали участь у змаганнях, які проводилися на арені ФСК «Олімп», зокрема у складі волейбольного та баскетбольного клубів «Хімік», Федерація баскетболу України та інші.

Свою підтримку городянам висловив дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій ЧЕБАН, який є вихованцем южненського ФСК «Хімік».

Yuzhne Zelenski 01

Yuzhne Zelenski 02

Yuzhne Zelenski 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live