За ініціативи МОК та за підтримки Організації Об’єднаних Націй цього року весь світ 6 квітня знову відзначатиме Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ

Щоб нагадати усім, що спорт є універсальною мовою, яка спонукає до миру, порозуміння та взаємоповаги між людьми, в рамках заходу проводиться акція #WhiteCard («Біла картка»), підняття якої символізує позитивну силу спорту і означає справедливе відношення та надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитися до здорового способу життя, мир, нейтральність і зобов'язання діяти спільно заради кращого світу.

Традиційно до цього свята приєднується і українська спортивна громада, зокрема і Одеська область – спортсмени, тренери, функціонери та всі, хто віддав свою серце спорту.

В минулому році акції #whiteCard із своєї домівки долучилися і спортивні керівники, і спортсмени: голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, начальник управління фізкультури і спорту Валентина КОЛЬЧАК, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН, володарка олімпійської ліцензії, майстер стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО, багаторазова чемпіонка України з регбі Ольга СУРКОВА і багато інших.

Відділення НОК України в Одеській області закликає одеситів і мешканців регіону взяти участь в Міжнародному дня спорту та підняти білу картку.

АКЦІЯ #WHITECARD 

Акція #WhiteCard триватиме до 10 квітня. В акції можуть взяти участь всі бажаючі. Для участі в неї треба викласти в соцмережі креативне фото із білою карткою в руках і розповісти про свою мотивацію у спорті, або про значення спорту в своєму житті.

Фото позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport і @the_olympic_team_ua.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live