В Академії зв’язку імені Попова за підтримки відділення НОК України в Одеській області відбувся чемпіонат Одеси серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 44 юних тенісиста.

Юнаки змагалися у двох вікових категоріях – «2004 р.н. та молодше» та «2007 р.н. та молодше», дівчата були об’єднані в одну вікову групу – «2004 р.н та молодше».

Odessa tt site 006

На першому етапі пройшли змагання в групах, за підсумками яких були визначені пари плей-офф, де вже спортсмени боролися за звання чемпіона Одеси.

Odessa tt site 002

Odessa tt site 003

Odessa tt site 004

Odessa tt site 005

Отже, серед старших юнаків чемпіоном став Філіп Колойденко, який у фіналі у напруженій боротьбі здолав опір Павла Кіселара – 3:2, «бронзу» взяв Семен Лисак. В молодішій віковій групі переміг Сергій Григорян, який взяв вгору над Ярославом Чмихаленком в п’яти партіях, на третій позиції – Євген Агапов.

Чемпіонкою Одеси серед дівчат стала Поліна Сібагатулліна, яка у фіналі обіграла Анастасію Хрущ з рахунком 3:1. На третю сходинку піднялася Аліса Архипова.

За підсумками змагань чемпіони та призери, окрім заслужених медалей та почесних грамот, отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

medals tt 04

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live