В Чорноморську на кортах «Elite Tennis Club» відбувся дитячий турнір «Помаранчевий м'яч», присвячений Дню знань та початку навчального року. Турнір пройшов за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

У турнірі брали участь 18 юних вихованців «Elite Tennis Club» та представники Білгород-Дністровського. За головний приз турніру боролися 10 хлопчиків та 8 дівчат.

OrangeBowl site 03

OrangeBowl site 04

Підсумки «Помаранчевого м’яча» такі. Серед хлопчиків переміг Максим Малий (тренер - Олена Пуме), друге місце – у Іллі Єгорова (тренер - Олена Пуме), третє – у Валерія Сакири (тренер - Олена Пуме та Андрій Бакунін).

Серед дівчаток призова чемпіон та призери розташувалися наступним чином: Марія Щербатих (тренер – Андрій Терлецький), Марія Козяр та Уляна Піменова, які тренуються у Олени Пуме.

За підсумками «Помаранчевого м’яча» всі учасники турніру отримали подарунки від відділення НОК України  в Одеській області – яскраві шкільне приладдя з олімпійською символікою.

OrangeBowl site 02

За інформацію прес-служби «Elite Tennis Club»

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live