Відділення НОК України в Одеської області підписало договір про спільну діяльність з регіональною Федерацію хокею на траві.

Договір підписали голова осередку Микола МІЛЬЧЕВ та голова відокремленого підрозділу Федерації хокею на траві України в Одеській області Сергій ДОНЦОВ.

dog hockeys 02

dog hockeys 04

Згідно договору відділення НОК України в Одеській області сприятиме вивченню і збереженню олімпійської історії і традицій Одеської області шляхом проведення проєктів НОК України для спортсменів федерації та залученню до занять хокеєм на траві мешканців області, регіональна федерація у свою чергу має сприяти розвитку виду спорту та проведенню олімпійських заходів на території області.

Договір підписаний до кінця нинішнього року з автоматичним подовженням, якщо сторони залишаться задоволені спільною діяльністю.

Микола МІЛЬЧЕВ побажав успіхів регіональній федерації з хокею на траві, яка тільки розпочала активну діяльність з розвитку цього олімпійського виду спорту, а Сергій ДОНЦОВ у свою чергу побажав удачі вихованці олімпійського чемпіона Ірині МАЛОВІЧКО на Іграх в Токіо-2020.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live