В Одесі біля будинку облдержадміністрації відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізкультурника.

На святі були присутні провідні спортсмени та тренери області, керівники спортивних організацій та шкіл, а також керівники регіону.  

obl fiz site 03

«Одеська область пишається своїми спортсменами. Ви прославляєте наш регіон не лише в Україні, а й на міжнародних аренах. Підтримка фізкультурно-спортивного руху, розбудова мережі футбольних і спортивних майданчиків є пріоритетом», — підкреслила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

obl fiz site 03

obl fiz site 01

obl fiz site 05

obl fiz site 09

Для учасників свята були влаштовані показові виступи та майстер-класи. Окрім того, заступник голови облдержадміністрації Світлана Шаталова вручила почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту тренерам, директорам ДЮСШ та ветеранам спорту.

Зазначимо, в Одеській області понад 25 тисяч дітей займаються у дитячо-юнацьких спортивних школах з різних видів спорту. За роки незалежності спортсмени регіону завоювали 20 медалей на літніх та зимових Олімпійських іграх, а також 116 медалей на Дефлімпійських та Паралімпійских іграх.

obl fiz site 08

Нагадаємо, на розвиток спортивної галузі у 2018 році в обласному бюджеті передбачено майже 80 мільйонів гривень. Розвиток спорту і фізичної культури залишається пріоритетами Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Спортивне свято було організовано за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

obl fiz site 04

За інформацією сайту oda.odessa.gov.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live