8-9 вересня в Одесі масштабно святкуватимуть День фізичної культури і спорту. Відбудеться традиційний забіг «Вгору по Потьомкінських сходах»«Odessa Crossfit Cup»,, фітнес-фестиваль «BENEFIT 2018», змагання з плавання «OCEANMAN ODESSA-2018».

8 вересня в Україні святкуватимуть День фізичної культури і спорту. В Одесі також заплановано проведення низки яскравих спортивних заходів.

«ВГОРУ ПО ПОТЬОМКІНСЬКИХ СХОДАХ» І НЕ ТІЛЬКИ

potemkin beg 06

Так, на Приморському бульварі в день відкриття фестивалю спорту свої досягнення представлять вихованці комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Майстерність і фізичну підготовку продемонструють учасники змагань «Odessa Crossfit Cup». Час проведення - з 10:00 до 20:00.

В цей же день пройдуть легкоатлетичний шоу-забіг «Вгору по Потьомкінських сходах», фестиваль спортивних клубів, турнір з армрестлінгу та безліч показових виступів з різних видів спорту. Час проведення - з 12:00 до 14:00.

potemkin beg 03 1

На Морському вокзалі відкриється Міжнародний фітнес-фестиваль «BENEFIT 2018», програмою якого передбачено:

- конференції;

- воркшопи, пілатес і фітнес-тренування;

- семінари, лекції про здорове харчування, лідерство і красі;

- бізнес-форум

- виставка обладнання для фітнес-залів;

- відкриті тренування від кращих фітнес-клубів міста та атлетичні гри.

Час проведення - з 8:00 до 19:00.

OCEANMAN ODESSA-2018

На пляжі Ланжерон протягом двох днів (8-9 вересня) вперше в історії України буде проходити етап міжнародних змагань з плавання на відкритій воді «OCEANMAN ODESSA-2018».

Час проведення - 8 вересня з 7:30 до 16:00, 9 вересня з 9:00 до 14:00.

Дистанції запливу:

- OCEANMAN (10 км);

- Half OCEANMAN (5 км);

- естафета 3 х 500 метрів;

- спринт на 2 км;

- дитячий заплив OCEANKIDS (500 м);

- благодійний заплив на 1 км.

На завершення спортивного фестивалю, у неділю, на відкритому майданчику Палацу спорту відбудуться масштабні гри з перешкодами «ЕБШ Gamez».

У святкових заходах візьмуть участь відомі спортсмени, тренери, представники комунальних спортивних шкіл Одеси, численних спортивних товариств і організацій.

За інформацією сайту Одеської міськради

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live