Срібна призерка Олімпійських ігор одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА включена в український список «Форбс» «30 до 30».

СЕРЕД КРАЩИХ

В такий список, започаткований авторитетним американським фінансово-економічним журналом  «Forbes» – в США в 2011-му році, а в нашій країні в 2020-му, включаються 30 людей, які досягли великих успіхів в своїй сфері у віці до 30-ти років.  

Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) є триразовою чемпіонкою Європи, срібною призеркою Європейських ігор-2019, а також першим номером світового рейтингу у своїй ваговій категорії (до 55 кг). В даний час вона у складі збірної України готується до чемпіонату світу (16-21 листопада, Дубай).

КОМЕНТАР

Анжеліка ТЕРЛЮГА, срібна призерка Олімпійських ігор:

- У такі моменти хочу сказати тільки про те, що неможна переставати вірити в себе і мріяти про найвищі досягнення/

Ця новина стала для мене величезним зарядом мотивації. Життя дає нам можливість проявити себе в різних галузях і цей шанс не можна упускати, не можна зупинятися на досягнутому.

Для мене це дуже радісний і приємний момент. Мріятиму про наступні перемоги не лише на турнірах, а й у житті (instagram.com/anzhelika_terliuga)

СПОРТСМЕНИ У СПИСКУ «ФОРБС»

В українському списку «Форбс» «30 до 30» ще три представники українського спорту: володарі срібної і бронзової медалі Олімпійських ігор-2020 Михайло РОМАНЧУК (25, плавання), Людмила ЛУЗАН (24, веслування) і 10-разовий чемпіон Паралімпійських ігор Максим КРИПАК (26, плавання).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live