В Одесі після капітального ремонту відкрили спорткомплекс «Олімпієць». На урочистому відкритті були присутні губернатор Одеської області, чемпіони і призери Олімпійських ігор, депутати різного рівня.

ВІДКРИТТЯ

На відкритті з вітальним словом виступили голова Одеської облдержадміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, бронзова призерка Олімпійських ігор, радниця голови офісу президента України Олена ГОВОРОВА, олімпійський чемпіон Микола АВІЛОВ та інші офіційні особи.

Під час відкриття юні легкоатлети провели забіг і після того, як вони перетнули фінішну лінію, обозначеною червоною стрічкою, «Олімпієць» був об’явлений офіційно відкритим.

Планується, що тренувальний процес в оновленому «Олімпійці» розпочнеться для легкоатлетів на початку січня. В Одесі, як відомо, базуються дві школи легкої атлетики – обласна СДЮСШОР і СДЮШОР «Динамо».

olimp open 05

olimp open 06

olimp open 08

ОБЛАДНАННЯ

Спорткомплекс «Олімпієць» обладнаний тартановою доріжкою довжиною 200 метрів по колу (4 доріжки) і 60-метровою доріжкою в центрі легкоатлетичного ядра (8 доріжок), секторами для стрибків в довжину, з жердиною, а також для штовхання ядра, а також тренажерним залом. Також для тренувань бігунів закуплені бар’єри (60 тренувальних і 40 змагальних) та стартові колодки.

olimp open 01

olimp open 04

olimp open 02

КАПРЕМОНТ

Основний етап капремонту розпочався в перших числах березня і завершився наприкінці грудня 2021-го  року.

Капітальний ремонт легкоатлетичного манежу «Олімпієць» проведено в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» за кошти обласного бюджету і державного фонду регіонального розвитку.

ПЕРШІ СТАРТИ В «ОЛІМПІЙЦІ»

Як повідомив пресслужбі відділення НОК України в Одеській області директор обласної СДЮСШОР Анатолій МЕЛЬНИКОВ, в середині січня в «Олімпійці» заплановані всеукраїнські змагання зі штовхання ядра пам’яті заслуженого тренера України Євгена КАРСАКА.

Також Анатолій Васильович відзначив, що в «Олімпійці» в 2022-му році заплановані чимало обласних і всеукраїнських стартів з легкої атлетики. Офіційний календар стане відомий на початку січня.

olimp open 11

Відкриття СК "Олімпієць" після капремонту. Сюжет "Odesa. LIVE" 

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live