Напередодні Нового року в Южному і Вилковому відбулися змагання за участю юних спортсменів.

ЮЖНЕ

До дня святого Миколая в спортивній залі Авторської школи Гузика відбулися святкові дійства з активностей «Cool games» та конкурс малюнків на тему «Святий - спортивний Миколай очима дітей». Змагання пройшли за підтримки відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області та за участю майстра спорту України міжнародного класу з веслування Миколи КРЕМЕРА.

Заступник голови відділення Влад ЄФІМОВ і відомий спортсмен очолили команди школярів і разом з ними взяли участь в активностях. Руханку для учасників змагань провела учениця АШГ, дворазова чемпіонка Європи з кікбоксингу WAKO Юлія Шульженок.

По завершенню заходу Микола КРЕМЕР залишив свої побажання в зірковій кімнаті навчального закладу, а призери змагань отримали подарунки від олімпійського осередку Одещини.

NY games 01

NY games 06

ВИЛКОВЕ

У Вилковому більше 70-ти спортсменів ДЮСШ з веслування провели змагання із загально-фізичної підготовки. Спортсмени від 9-ти до 15-ти років змагалися у 4-х вікових категоріях – у різноманітних вправах, зокрема у віджиманні та підтягуванні.

За підсумками змагань кращі вихованці отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області та ДЮСШ.

NY games 05

NY games 04NY games 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live