Представники Одеської області стали лауреатами конкурсів Національного олімпійського комітету України.

ФОТОКОНКУРС

Відомий спортивний фотограф Олександр ЛЕСІК посів 2-е місце в категорії «Професіонали» у Всеукраїнському конкурсу спортивної фотографії, який вп’ятнадцяте проводиться НОК України.

Олександр взяв в руки фотоапарат 53 року тому («Київ 4-А з далекоміром) і вже тоді однією з основних тем став спорт. Сам майстер спорту СРСР із сучасного п’ятиборства останні 17 років дуже активно займається спортивною фотографією: в об’єктив нашого лауреата потрапляли футбол, баскетбол, волейбол, регбі, футзал, карате і багато інших видів спорту.

foto konkurs 01

Робота Олександра ЛЕСІКА

Lesik

Серед фотографів-аматорів відразу два представники Одеської області в числі призерів: переможцем стала Євгенія АНДРІЄВСЬКА, на 3-му місці – Юрій МАКАЛІС. Євгенія стала лауреатом конкурсу, займаючись фотографією лише дві місяці, а ось Юрій вже давно працює з фотокамерою, а головною темою його робот є велоспорт – всі змагання, які відбуваються в Одесі та околицях, знаходять відображення в його фотографіях.

Відзначимо, що лауреатів конкурсу визначало фахове журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та спортивні фахівці.

foto konkurs 02

Робота Євгенії АНДРІЄВСЬКОЇ

foto konkurs 03

 Робота Юрія МАКАЛІСА

КРАЩІ ЖУРНАЛІСТИ

Серед лауреатів XXI Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська» єдиний представник Одеської області, але в найпрестижнішій номінації – «Найкращий журналіст». В топ-4, яке визначило фахове журі, відомий журналіст Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ - редактор спортивних новин інтернет-видання Odessa.online (730 новин за 2021-й рік), автор та ведучий радіо/телепрограми «Спортивна п’ятниця з Леонідом Францескевичем» (52 програми).

Відзначимо, Леонід відзначився в двох номінаціях в минулорічному конкурсі: тоді лауреатом в номінації «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» стала «Спортивна п’ятниця», яка виходить на «Першому міському радіо» (102,7 FM) з березня 2020-го року, а в номінації «Найкраще електронне видання (відділ спорту)» став одеський сайт новин «Odessa.online», де рубрика «Спорт» почала працювати з першого дня існування ресурсу (з лютого 2018 року).

frants

СЕРЕД НОМІНАНТІВ

Крім того, відділення НОК України в Одеській області номінували представників регіону і в інших номінаціях:

– програму «Олімпійські хроніки» (телеканал «Odesa.LIVE», ведучий Дмитро Богомолов, редактор – Ольга Баклаженко) в номінації «За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в м. Токіо (Японія)»;

- знімальну групу програми «Цілком спортивно» (телестудія «МиГ», Южне), яка виходить з 2001 року, у складі: Ірини Ботнар (журналіст, ведуча, завідувачка відділу спортивних програм), Вадима Светличного, Ігоря Полуботька, Олега Вегеріна (оператори), Анастасії Полікарпової, Альони Москалюк (монтажери) в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма».

МЕТА КОНКУРСУ

Метою конкурсу «Україна олімпійська» є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проєктів та програм.

Інформація про нагородження лауреатів буде надана додатково.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту noc-ukr.org

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live