Одесит Юрій МАКАЛІС увійшов в число претендентів на перемогу в міжнародному конкурсі фотографії на тему велоспорту пам’яті Марка Гюнтера. Одеський фотограф серед учасників в категорії «Аматори».

ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ

«Погляд у майбутнє. Юний глядач спостерігає за гонщиками, які проїжджають під час Гран-прі Одеси – шосейної гонки в історичному центрі Одеси, Україна», - з таким коментарем розміщене фото Юрія Макаліса на сторінці конкурсу в інстаграм.

Міжнародному конкурсу велосипедної фотографії пам'яті Марка Гюнтера (він пішов з життя у 2016-му) вже 7 років. Його проводить федерація велоспорту Австралії, і він вважається самим престижним серед фотографів, які спеціалізуються на тематиці велоспорту.

Makalis konkurs

ПРЕТЕНДЕНТ ІЗ ОДЕСИ

Makalis sport 01Юрій МАКАЛІС, фотограф (Одеса):

- Мене звати Юрій Макаліс, і я з дитинства захоплююсь всім, що пов'язано з велосипедом. Народився 22 червня 1987 року в Одесі.

У мене був спочатку 3-колісний велосипед, потім перші виїзди на природу і вже в студентські часи - перші аматорські гонки та велотуризм.

Я завжди беру з собою камеру - колись це була проста «мильниця» для фіксування емоцій та вражень від поїздок на велосипеді. Подорожуючи в інші країни, я завжди звертаю увагу на людину на велосипеді та сам, при першій можливості беру велосипед. Дякуючи моєму другу, одного дня я потрапив на тренування одеського велоклубу «Атлет», в якому тренуються як професіонали, так і аматори велоспорту. Після цього все змінилось.

Шосейний велоспорт увійшов в моє життя локомотивом. Потім були виїзди на шосейні гонки, тренувальні збори та багато іншого. У 2015 році в Одесі пройшла міжнародна велогонка «Одеса Гран-прі». Я дуже хотів знімати гонку з середини, тому потрапив у машину технічної допомоги. І це був переломний момент. З того часу я знімав багато міжнародний, аматорський шосейних гонок вже у якості офіційного та мотофотографа.

Я люблю велосипед в усіх його проявах: шосейні, мтб, велотуризм, тренування та історії навколо велоспорту. Я сам беру участь в гонках та тренуюсь, тому знаю з середини історії гонщиків, специфіку кожної гонки та емоції навколо. Спілкування з відомими фотографами та гонщиками ще більше надихає. Велоспорт - це невід'ємна частина мого життя, тому у фото я відображаю як історії та красу велоспорту, так і свої емоції.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live