8 лютого, на 80-му році, після онкологічного захворювання, пішла з життя Таміла ЄВДОКИМОВА – одна з двох тренерів дворазової олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики Тетяни ГУЦУ.

Gutsu Evdokimova 2Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук одеська спортсменка, яка більше 20-ти років живе і працює в США.

«Спочивай з миром, мій найдорожчий тренер. Ти завжди будеш моїм найсильнішим світлом у житті. Дякую тобі за твою любов, я завжди вдячний тобі. Тетяна Скрипник, дуже дякую, що дозволила мені прийти побути з Тамілочкою. Дівчата команди CKA, а також усі наші родини, друзі та колеги висилаємо родині співчуття, молитви, любов, силу, глибоке співчуття та підтримку», - написала Тетяна на своїй сторінці у фейсбук.

Донька Таміли ЄВДОКІМОВОЇ Тетяна Скрипник організувала в Інтернеті «Tamila Evdokimova Memorial Fund», і кожний бажаючий може пожертвувати гроші для допомоги родині знаменитого тренера в складний час. Для цього перейдіть за наступним посиланням і натисніть «Donate now» (пожертвуйте зараз. – укр.).

Як ми повідомляли, 10 серпня 2018 року пішов з життя інший тренер Тетяни ГУЦУ, муж Таміли ЄВДОКІМОВОЇ – Віктор ДИКИЙ. Вони з кінця 1990-х років жили та працювали у США.

 

Таміла Петрівна ЄВДОКИМОВА. Досьє (сайт esu.com.ua)

Народилася 12 квітня 1942 року в Одесі.

Майстер спорту СРСР (1963).

Заслужений тренер України (1979).

Закінчила Південноукраїнський університет імені Ушинського (раніше Одеський педінститут, 1963)

Працювала тренером Школи вищої спортивної майстерності (1971-1976) та СДЮШОР зі спортивної гімнастики (1976-1992, обидві – Одеса).

Кращий вихованець: Тетяна ГУЦУ – дворазова олімпійська чемпіонка.

Barcelona podium 3

30 липня 1992 року. Барселона. Вихованка одеської СДЮШОР СКА Тетяна ГУЦУ на вищій сходинці олімпійського пєдесталу після перемоги в абсолютній першості

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live