У неділю, на 72-му році, після важкої хвороби. пішов з життя багаторічний голова управління фізкультури і спорту ОДА і відділення НОК України в Одеській області Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ.

До того, як очолити спорт в Одеській області, Юрій Анатолійович працював на посаді заступника голови Одеської облради ФСТ «Авангард», голови облради ФСТ «Спартак» і облради ВДФСТ профспілок. В 1992-му році він очолив управління фізкультури і спорту Одеської облдержадміністрації, в 2000-му році – відділення НОК України в Одеській області.

Упродовж періоду, коли він очолював спорт в Одеській області (до 2016-го року), спортсмени регіону брали участь в 14-ти Олімпійських іграх і завоювали 20 медалей (7 золотих, 5 срібних і 8 бронзових).

Юрію Анатолійовичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, він нагороджений орденом «За заслуги» 3-го ступеня, багато років був членом Національного олімпійського комітету України.

Останні роки Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ працював в Центрі олімпійської підготовки зі стендової стрільби.

Колектив відділення НОК України в Одеській області висловлює щирі співчуття рідним та близьким людини, яка всім серцем, до останніх днів, вболівала за одеський спорт.

Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ

Заслужений працівник фізкультури і спорту України (1998)

Народився 10 вересня 1950 року в Одесі.

Начальник управління фізкультури і спорту Одеської облдержадміністрації (1992-2015).

Голова відділення НОК України в Одеській області (2000-2016).

Працював на посаді заступника голови Одеської облради ФСТ «Авангард», голови облради ФСТ «Спартак» і облради ВДФСТ профспілок.

Пішов з життя 27 лютого 2022 року.

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live