Більше 80-ти українських спортсменів написали на адресу Міжнародних олімпійського і паралімпійського комітетів відкритий лист у звязку з вторгненням Росії в Україну.

«Ми, українські спортсмени, просимо негайно відсторонити національні спортивні комітети Росії та Білорусі, а також спортсменів й офіційних осіб Росії та Білорусі від участі в ХІІІ Паралімпійських зимових іграх в Пекіні, які відкриваються 4 березня», - йдеться в завершенні листа, який було опублікований на сторінці організації «Global Athlete» в твіттері, а також на сторінках атлетів, які підписали цей лист.

Серед тих, хто підписав лист чемпіони і призери Олімпійських ігор Жан БЕЛЕНЮК, Ольга ХАРЛАН, Ольга САЛАДУХА, Влада і Марина АЛЕКСІЇВИ, Єлизавета ЯХНО та інші.

«Українські олімпійці та паралімпійці вимушені захищати свою Батьківщину та свої родини, цивільні допомагають одне одому подолати військову катастрофу. Військові удари наносять по цивільному населенню, школам, дитячим садочкам, лікарням, цивільній інфраструктурі життєзабезпечення житлових кварталів міста та сіл України.

Це злісне порушення Олімпійського миру, Олімпійської хартії і, передусім, олімпійських та загальнолюдських цінностей», - написали спортсмені в своєму листі, який також підписали і атлети із-за кордону - із Канади, США, Великої Британії, Португалії та інших.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live