НОК України цього тижня надав матеріальну допомогу українській армії і регіональним відділенням.

УКРАЇНСЬКА АРМІЯ

Виконком Національного олімпійського комітету України підтримав ініціативу президента НОК, олімпійського чемпіона Сергія Бубки й направив на потреби армії 1 мільйон гривень.

Крім того, НОК України передав комплекти взуття, одягу, теплих речей управлінню державної охорони України, яке забезпечує захист стратегічних об’єктів, органів влади та управління.

«Сьогодні, як ніколи, важлива єдність та підтримка один одного! Велика вдячність усім, хто самовіддано та впевнено захищає нашу країну від агресора. Переконаний, згуртованість та сила української нації приведе нашу могутню Незалежну державу до перемоги! Бережіть себе та своїх близьких. Миру та мирного неба над головою», - сказав президент НОК

Закликаймо всіх долучитися до захисту України!

Впевнені, що внесок кожного з вас - це цеглина в нашу спільну перемогу!

РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ

Виконком Національного олімпійського комітету України виділив 1275000 гривень допомоги обласним та Київському міському відділенням НОК України для вирішення негайних питань.

«Зараз ми повинні бути сильними та згуртованими, берегти Україну, себе та рідних, підтримувати один одного. Разом ми переможемо, захистимо і збережемо Олімпійську родину. Миру усім нам та рідній Україні», - відзначив Сергій Бубка.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайтуnoc-ukr.org

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live