В одеській гімназії №5 за участю олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА та чемпіона світу серед молоді з греко-римської боротьби Владлена КОЗЛЮКА відбувся олімпійський урок. Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Олімпійський урок в гімназії №5, що розташована в Малиновському районі міста, відбувся на першому в цій день уроці фізкультури. Участь в ньому взяли близько ста учнів трьох класів.  На початку заходу його учасників привітав голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, зазначивши на важливості занять фізкультурою та спортом та побажавши учням досягнути успіхів у вибраній справі.

gymn olimp 01

Втім, гімназія №5 відома своїми спортивними досягненнями, і в цей день учасників олімпійського уроку порадувала вправою зі скакалкою учениця 6-Д класу, «художниця» Валерія Джумаєва, яка вже має другий дорослий розряд.

gymn olimp 04 01

А потім на авансцену вийшов Владлен КОЗЛЮК, котрий акцентував увагу учнів на особливостях греко-римської боротьби, якою він займається вже майже п’ятнадцять років, на основних прийомах, які застосовуються в цьому виді єдиноборства. Також одеський борець розповів про свої досягнення та цілі, які він ставить в кар’єрі: найближча – чемпіонат світу серед молоді, більш далека – Олімпіада-2020 в Токіо. Виникли у дітей і питання до нашої олімпійської надії-2020.

gymn olimp 17

Потім, як і на звичайному уроці в школі, від теоретичної частини перейшли до практичної. За допомогою своїх колег по цеху - майстрів спорту України Георгія КАРАКАША та Олександра ПОВЕТЧАНА – Владлен КОЗЛЮК показав дітям чимало різноманітних прийомів. Після чого на арену вийшли двоє 11-річних хлопчиків, котрі, як виявилося, теж займаються єдиноборствами. Вони й самі вже мають певний рівень підготовки, але порада від майстра-міжнародника аж ніяк зайвою не стане.

gymn olimp 14

gymn olimp 10

Завершили програму олімпійського уроку змагання серед наймолодших його учасників – учнів 6-Б класу. Клас був поділений на дві команди: в одній – хлопчики, в іншій – дівчатка, які стартували з гандикапом. В трьох з чотирьох естафет перемогли хлопці, але дівчатка чинили їм гідний опір. Втім, як би там не було, без подарунків від відділення НОК України в Одеській області не залишився ніхто.

gymn olimp 21 02

Окрім цього, гімназії був передані спортивний інвентар, а також матеріали для створення в цьому навчальному закладі олімпійського куточку.

gymn olimp 24

gymn olimp 28

gymn olimp 29

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live