6 квітня весь світ відзначав Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році ООН разом з МОК. Спортсмени Одеської області показали білу картку на знак миру та спокою в світі.

В Одеській області до акції #WHITECARD і спортивні керівники, і спортсмени, і тренери. Відмінний приклад спортсменам показав голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, а далі до нього приєдналися його підопічні учасниця Олімпійських ігор Ірина МАЛОВІЧКО і багаторазовий чемпіон України Іван ЛОІК, представники стрільби з лука – Поліна ТКАЧЕНКО, Анастасія ЄРЬОМЕНКО і Іван ВІХРОВ, президент Одеської обласної федерації карате Олексій КОХАНЕЦЬ зі своєю дружиною, багаторазовою чемпіонкою України Крістіною ВЄНІК і сином, старший тренер збірної України з карате Олександр ТОНКОШКУР, а також плавці збірної України Вадим НАУМЕНКО і Олексій ГРАБАРОВ.

Фотографії із білою карткою учасники розмістили в своїх соцмережах, як це зробили тисячі людей по всьому світу. Також фото одеських спортсменів були опубліковані на ресурсах відділення НОК України в Одеській області, зокрема у фейсбуку та інстаграмі.

Всі фото учасників акції із Одеської області – на нашому телеграм-каналі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live