Після семирічної перерви Одеса знову буде представлена ​​в національних змаганнях з волейболу серед чоловічих команд - у вищій лізі та Кубку України. Перед командою поставлена ціль вийти до Суперліги.

Про те що собою представляє собою новостворена команда, про цілі, які перед нею ставляться, розповів головний тренер команди Євген БОРОДАЄНКО:

- Команда формувалася за рахунок гравців, які мають досвід виступу у вищій лізі, а також Суперлізі, - зазначив Євген Миколайович. - Серед гравців, які на слуху, можна відзначити В'ячеслава Панкратенкова, який в минулому сезоні, граючи за «Новатор», став бронзовим призером чемпіонату України, а також вихованців вінницького волейболу - Владислава Тищенко, Іллю Поліщука, Івана Черняка та Віктора Краєвського. Також в команді два гравці, яких побачив в пляжному волейболі - Ігор Свиридов і Віктор Азаров. Хорошу перспективу бачу у наймолодшого гравця нашої команди – зв’язуючи Дмитра Гембалі з Кам'янця-Подільського.

На жаль, в складі лише один одеський волейболіст - це відомий за виступами в пляжному волейболі, а також «Заваірі» - діагональний Едуард Рєзник.

- Які позиції хотілося б ще зміцнити?

- Не завадили б нам центральний блокуючий і догравальник.

- Як команда готувалася до сезону?

- Підготовку ми почали в середині серпня, готувалися на спортивній базі Політехнічного університету, де нам були надані всі умови. Буквально на останньому тижні перед стартом в Кубку України провели два хороших спаринги з командою «Відродження» з однойменної ліги (3:2, 3:1).

politehnik 004 1

- Як можна оцінити рівень нашої команди щодо рівня вищої ліги минулого сезону, ігри якої ви мали можливість спостерігати?

- Думаю, що ми цілком можемо боротися за путівку в Суперлігу. Необхідно ще пару гравців для взаємозамінності. А так ми можемо боротися за вихід до вищого дивізіону, хоча конкуренція напевно буде серйозною. Іншого завдання для ВК «Політехнік-Одеса» я на майбутній сезон не бачу. Ми не зібралися просто так - погратися, ми націлюємося на вихід в Суперлігу.

- На цьому тижні новостворена команда зіграє свої перші офіційні матчі - на першому етапі Кубка України. Вихід в наступний раунд Кубка України не повинен стане важкоздійснюваним завданням, чи не так?

- Сподіваюсь, що так і буде. Серед наших суперників - «Дніпро», який попередній сезон пропускав, дубль команди Суперліги ВК МХП «Вінниця», а також «Інваспорт». Інформації про суперників практично немає і, звичайно, ми налаштовуватимемося найсерйознішим чином. Тим більше, що днями травмувався провідний гравець, капітан команди В'ячеслав Панкратенков - в кубкових іграх він буде задіяний не в повній мірі.

Кубок України. Тростянець (Вінницька обл.). Група F. 21 вересня. В своєму першому офіційному матчі ВК «Політехнік-Одеса» здолав «Дніпро» - 3:2 (19:25, 17:25, 25:20, 25:15, 15:11)

ВК «Політехнік-Одеса». Сезон-2018/19

Гравці

Рік нар.

Зріст

Амплуа

1

Іван ЧЕРНЯК

05.05.93

210

центр.блокуючий

2

Віктор АЗАРОВ

18.10.96

202

центр.блокуючий

3

В'ячеслав ПАНКРАТЕНКОВ

09.12.87

195

догравальник

5

Дмитро ГЕМБАЛЯ

07.08.00

194

зв’язуючий

7

Ігор СВИРИДОВ

26.07.00

200

догравальник

8

Віктор КРАЄВСЬКИЙ

12.01.94

190

ліберо

9

Едуард РЕЗНИК

16.06.89

208

діагональний

10

Владислав ТИЩЕНКО

15.12.96

195

догравальник

12

Ігор ТИМЕЦЬ

06.05.98

192

догравальник

17

Ілля ПОЛІЩУК

28.03.96

188

зв’язуючий

Головний тренер: Євген БОРОДАЄНКО.

Тренер: Олександр ТАБАШНЮК.

Капітан команди: В'ячеслав ПАНКРАТЕНКОВ.

 

На головному фото

18 вересня. Одеса. Спорткомплекс ОНПУ. ВК «Політехнік-Одеса» за кілька днів до першого офіційного матчу в своїй історії. Зліва направо: стоять - тренер Олександр ТАБАШНЮК, Ілля ПОЛІЩУК, Віктор КРАЄВСЬКИЙ, Дмитро ГЕМБАЛЯ, капітан команди В'ячеслав ПАНКРАТЕНКОВ, Владислав ТИЩЕНКО, головний тренер Євген БОРОДАЄНКО; сидять - Іван ЧЕРНЯК, Віктор АЗАРОВ, Ігор СВИРИДОВ, Едуард РЕЗНИК. На фото відсутній Ігор ТИМЕЦЬ.

За інформацією прес-служби Одеської обласної Федерації волейболу

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live