В одеській СДЮШОР «Крижинка» відбулася урочиста зустріч, присвячена 50-річчю бронзового призера Олімпійських ігор з фігурного катання Руслана ГОНЧАРОВА.

УРОЧИСТИЙ ЗАХІД

В заході взяли участь тренери і вихованці СДЮШОР «Крижинка», які вже є чемпіонами і призерами всеукраїнських змагань, а також спеціалісти, на очах яких проходило становлення Руслана як спортсмена, зокрема Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО і Олена ТЮРІНА - багаторічні директор і голова учбово-спортивного відділу СДЮШОР «Крижинка» відповідно. Руслан ГОНЧАРОВ приєднався до заходу за допомогою Інтернету. Мав приєднатися із Києва до зустрічі заслужений тренер України Олександр ТУМАНОВСЬКИЙ, але, нажаль, планове відключення електрики завадило цьому. А так хотілося дізнатися, як і чому була створена наша знаменита пара Олена ГРУШИНА/ Руслан ГОНЧАРОВ, адже він більше восьми років тренував цей дует.

Goncharov 09 02

З ІМЕНИННИКОМ…

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області, модератор зустрічі Влад ЄФІМОВ привітав зі іменинником маму Руслана Валентину ГОНЧАРОВУ.

Goncharov 04

ТРИ ХВИЛИНИ ІЗ ТУРИНУ

Щоб задати тон заходу, учасникам заходу було запропоновано передивитися сюжет, присвячений головному досягненню ювіляра – бронзі Олімпійських ігор, яку він завоював разом з Оленою ГРУШИНОЮ. Юні фігуристи із завмиранням серця дивилися на екран під час виконання одеською парою довільного танця в Турині-2006. І це не дивно, адже вони теж мріють про олімпійський п’єдестал – в цьому вони разом з тренером зізналися трохи пізніше. А представники старшого покоління ще раз поринули в перипетії боротьби на Олімпійських іграх-2006.

Goncharov 04

ТУРИН-2006

«Перед усім хочу подякувати вам всім за те, що прийшли привітати мене. Це дуже тішить», - зізнався Руслан ГОНЧАРОВ на початку заходу. - «Дуже радий бачити юне покоління, яке, незважаючи на обставини, продовжує боротися».

Goncharov 04

Goncharov 04

А серед представників юного покоління на зустрічі були присутні учасник Європейського юнацького олімпійського фестивалю Марк КУЛІШ, чемпіони і призери всеукраїнських змагань саме в танцях - пари Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Іван Качур, Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ.

Далі наш герой більш детально зупинився на Олімпійських іграх 2006 року:

- Звісно дуже переживав за результат, який і всі ті, хто вболівав за нас з Оленою. Безпосередньо на льоду був сфокусований на прокаті. Все, як говорять, було в ногах, і ми каталися на автоматі, настільки все було відпрацьовано. Важливо було не тільки технічно впоратися, але й психологічно, адже була велика відповідальність перед країною, тренерами.

Всі ми намагаємося стати олімпійськими призерами, але ніколи не знаєш, як все обернеться. У нас це вийшло зробити, за шо я дуже вдячний всім, хто нам допомагав на цьому шляху.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛИСЯ

Далі Руслан ГОНЧАРОВ пригадав, разом з присутніми, як він розпочинав займатися фігурним катанням. Спільними зусиллями згадувалися такі деталі, які б напевно мали забутися, але завдяки теплій атмосфері урочистого заходу, вони були відновлені в пам’яті і розказані юному поколінню.

Присутні почули цікаві спогади Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА, Олени ТЮРИНОЇ, Валентини ГОНЧАРОВОЇ, Альони КАЛАМУРЗИ, яка займалася з Русланом в одній групі. Про це не писали в газетах, але на таких зустрічах, в такій атмосфері, вони спливають на поверхню, додаючи яскравих особливостей самій зустрічі, яка була організована, перед усім, для юних фігуристів.

Goncharov 04

НАСТАНОВИ ВІД ГОНЧАРОВА

Наступні питання модератора торкалися питань підготовки, і відповіді Руслана плавно перейшли в настанови і стосувалися вони, передусім, індивідуальної роботи над собою, зокрема над фізичними якостями. Руслан ГОНЧАРОВ побажав плідної роботи своїм колегам – одеським тренерам. Він виразив надію, що все ж таки наступить час, коли вдасться приїхати в Одесу і обмінятися досвідом, який буде корисним і спортсменам, і тренерам…

З НАДІЄЮ НА ЗУСТРІЧ В ОДЕСІ

А поки що обмін позитивними враженнями і побажаннями в онлай-режимі - наприкінці відеоконференції. І, звісно, фото на згадку. Нехай Руслан ГОНЧАРОВ був лише на екрані, ми віримо, шо зустріч в Одесі неодмінно відбудеться.

Але й ця невеличка зустріч, можна сказати, у вузькому колі, безумовно, була корисною для всіх ії учасників. Юні спортсмени отримали настанови від титулованого одеського фігуриста, який безпосередньо і став героєм чергового заходу, спрямованого на популяризацію олімпійського руху та його зірок – заходу, ініційованого відділенням НОК України в Одеській області і організованого в тісній співпраці зі СДЮШОР «Крижинка».

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live