Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина КОЛЬЧАК в ході поїздки в Саврань провела виїзний прийом громадян, а також нараду з питань розвитку спорту з представниками північних районів області.

Також начальник облспортуправління разом з головою Одеської облради  ФСТ «Колос» Тетяною ФЕДОРЕНКОВОЮ, головою Одеського регіонального центру з фізкультури та спорту інвалідів «Інваспорт» В’ячеславом ГАШИБАЯЗОВИМ та начальником відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Савранської райдержадміністрації Максимом ЛІСНИЧЕНКОМ оглянула спортивні об’єкти міста.

Savran site 001

Savran site 008

Упродовж наради з представниками районів були відзначені спортивні досягнення вихованки ДЮСШ «Олімп» (Саврань) Марії РИБАЧУК, яка нещодавно стала бронзовою призеркою молодіжного чемпіонату світу зі спортивного самбо. Вона отримала нагороди від управління фізкультури та спорту Одеської облдержадміністрації та відділення НОК України в Одеській області. Також нагороди отримали тренер Валентин УЩАПОВСЬКИЙ та ДЮСШ «Олімп» в особі керівника Дмитра ПРОКОПЕНКА. Валентина КОЛЬЧАК зазначила, що спортсменці призначена стипендія облдержадміністрації на ІV квартал поточного року.

Savran site 002

Savran 029 02

Savran site 006

Savran site 007

Savran site 005

Валентина КОЛЬЧАК, начальник управління фізкультури і спорту Одеської обласної державної адміністрації:

- По-перше, хочу подякувати за прийом Савранській райдержадміністрації в особі Оксани Орел. На нашій зустрічі вона розповіла, чим живе зараз район, зокрема молодь, як розвивається спортивна сфера. Ми побачили людину, яка хоче займатися розвитком фізичної культури та спорту в районі. Дуже приємно було це чути. Крім того, є молода команда, яка працює з великим бажанням. Ми побачили прагнення будувати та вкладатися в нові спортивні споруди. У людей є бажання займатися розвитком спортом, а ми зі свого боку готові підтримувати всі починання.

- Ви також провели нараду з представниками районів області…

- Було дуже цікаво почути райони. Хотіла також подякувати керівнику громади Балти Валерію Желіховському, який професійно говорить про спорт та досить щільно займається цими питаннями.  Він поділився сьогодні з нами доволі цікавим досвідом та ідеями. Гадаю, що ми ще раз зберемося не тільки з керівниками спортивних структур, а і з керівниками районів та запропонуємо нову систему роботу у сфері фізичної культури та спорту саме в районах області.

Сьогодні ми спілкувалися з представниками північних районів. Ми почули чимало пропозицій щодо до організації обласних змагань та системи фізкультури та спорту в районах.  Ми готові їх розглядати, і я думаю, що вони дадуть поштовх для нових спортивних досягнень.

- Які основні проблеми хвилюють північні райони?

- Є кадрові проблеми, адже чимало спеціалістів поїхали за кордон. Є проблеми фінансування – у районах маленькі бюджети, що заважає виїзду на змагання, і це основна проблема. Але голова облдержадміністрації Максим Степанов поставив спорт однією з позицій, на яку звертає головну увагу. Тому говорили з представниками районів і про те, що спортивні майданчики, які зараз будуються, повинні використовуватися за призначенням, а ми зі свого боку продумаємо календар змагань з урахуванням використання саме цієї спортивної інфраструктури, яка зараз активно розвивається в Одеській області.

- Чи планується в подальшому такі виїзди в райони?

- Так, ми вже готуємо наступні виїзди. Думаю, таким же чином ми зберемо окремо і представників решти районів області. Обов’язково зустрінемося з усіма, щоб дізнатися, що у нас є на місцях, познайомитися та запропонувати оновлену модель розвитку фізичної культури в районах.  

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live