229 юних спортсменів взяли участь у традиційних юнацьких змаганнях з плавання серед команд південного регіону України, які відбулися в басейні «Академії спорту» за підтримки відділення НОК України в Одеській області. 

12 команд, які представляли Запоріжжя, Київ, Білу Церкву, Херсон, Миколаїв та, звісно, Одесу, боролися за нагороди в двох вікових категоріях.Спортсмени молодшої вікової групи (2008 р.н. та молодше) змагалися на дистанціях від 50 до 200 м, старшої групи (2002-2007ррн.) – від 50 до 400 м.  Також юні плавці визначали кращих у естафетах 8х50 м – вільним стилем та комбінованій.

Переможцем в командному заліку став столичний ДЮСК «Бригантина» - 26 золотих, 30 срібних та 37 бронзових медалей. Успішно в рідному басейні виступили і спортсмени «Академії спорту» (24-20-17), які посіли друге місце. Замкнули трійку призерів юні плавці «Форми» (20-14-3).

akademia swim 15

akademia swim 17

akademia swim 14

akademia swim 18

Треба відзначити і виступи одеських спортсменів, які не тільки завоювали чимало нагород, але й показали при цьому високі результати. Так в молодшій групі чотири золоті медалі завоювала Адель Шманова (2009 р.н, «Форма»), яка на 100-метрівці комплексним плаванням показала результат 1.30,03. Три вищі нагороди в активі представника СК «Академія спорту» Микити Чигриньского (2008; 50 м в/с – 29,45, 100 м комплексом – 1.18,09).

В старшій віковій групі тричі на вищу сходинку п’єдесталу підіймалася Іванна Скидан (2006, СК «Академія спорту»), яка проплила 50 м кролем за 30,66. Кирило Змієнко (2008) завоював дві золоті нагороди (200 м брасом – 2.44,58)

А більше всіх золотих медалей на традиційних змаганнях серед юних спортсменів південного регіону України завоювала Ксенія Щербина із Запоріжжя (2009 р.н.), яка перемогла в п’яти видах програми.

akademia swim 23

akademia swim 10

akademia swim 21

akademia swim 20

Микола МІЛЬЧЕВ, голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон:

- Хотілось би підкресли не тільки важливість змагань, але й сказати про місце проведення. Я пам’ятаю цей басейн, коли ще сам, будучи юнаком, брав участь у змаганнях. Те, що ми бачимо зараз, це земля та небо. Це один з віддалених районів Одеси, як говорять, депресивний. А ми бачимо тут 229 юних спортсменів майже зі всієї України. Це здорово! (телеканал «Одеса»)

Олег ЕТНАРОВИЧ, голова постійної комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Одеського міськради:

- Як голова комісії з освіти та спорту Одеського міськради дуже радий, що відбуваються такі змагання, і що в Одесі є такі центри для занять спортом. Це стало можливим спільній роботі міської влади та приватного бізнесу. Життя в цьому центрі б’є ключем. І це тільки частина великою комплексної роботи, яку проводить міська влада

Дякуємо за підтримку у проведенні змагань відділенню НОК України в Одеській області. Думаю. що дітям було приємно побачити легенду спорту наживо (телеканал «Одеса»)

Чемпіони та призери отримали за підсумками змагань отримали медалі та грамоти. Не залишилися без нагород і спортсмени, які фінішували поза межами п’єдесталу – їх чекали цінні подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

akademia swim 13

akademia swim 12

akademia swim 11

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live