В Олімпійському домі за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та директора науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та хірургії Міністерства охорони здоров’я України Іллі Ємця під головуванням Володимира Платонова відбулося засідання комісії НОК з підвищення кваліфікації тренерського складу та стратегії олімпійської підготовки.

«Комісія опікується стратегічним напрямком, адже всі ми розуміємо, що без кваліфікованих спеціалістів не буде високих результатів у спортсменів. Згідно досліджень Міжнародного Олімпійського Комітету вплив тренера на формування і розвиток атлета колосальний – 83% інформації спортсмен отримує саме від наставника. В своїй діяльності Олімпійський комітет приділяє велику увагу підвищенню кваліфікації кадрів та їх професійних якостей, знань й, переконаний, треба й надалі вести активну роботу в цьому напрямку», - сказав під час заходу Сергій Бубка.

Він висловив щирі слова вдячності центру «Кардіоплюс» та особисто видатному фахівцю Іллі Ємцю, з якими НОК розпочав активну співпрацю.

«Це дуже важливий крок в напрямку наукового та медичного забезпечення підготовки наших олімпійців, підвищення кваліфікації тренерів та лікарів. В наших спільних планах наукове та медичне обстеження і супроводження наших провідних спортсменів, проведення семінарів для тренерських та медичних кадрів», - додав він.

komisia tokio 2

Члени Комісії розглянули можливі напрямки стратегії підготовки найсильніших спортсменів України до Ігор Олімпіади в Токіо-2020, створення системи медичного супроводу кар'єри провідних спортсменок країни, обговорили роботу центру підвищення кваліфікації тренерів НУФВСУ, проведення обласних семінарів для тренерів.

Присутні обмінялися думками щодо шляхів удосконалення журналу «Наука в олімпійському спорті» і рекомендували до видання навчальний посібник для спеціалістів «Система підготовки спортсменів до Олімпійських ігор: основи менеджменту».

За інформацією офіційного сайту НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live