16 листопада за участю керівників фізкультурно-спортивних організацій та спортивних шкіл Одеської області відбулася нарада управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації.

ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ

Приводом для незапланованої зустрічі стала нарада, яка відбулася напередодні у Міністерстві молоді та спорту України за участю керівників структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту областей та міста Києва, зокрема начальник профільного управління Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК. У зв’язку з можливими змінами в роботі спортивних організацій, які були озвучені в столиці, вона оперативно скликала нараду, щоб донести нову інформацію до працівників спорторганізацій та ДЮСШ Одеської області.

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ ГЕРОЇВ

Спочатку Валентина КОЛЬЧАК провела приємну процедуру – вручила дипломи керівникам спортивних шкіл та фізкультурно-спортивних товариств за успіхи в 2017-му році, свіжі «категорії» спортивним школам, зокрема обласній СДЮСШОР МОН, СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання на ковзанах, СДЮСШОР «Динамо» плавання, СДЮСШОР «Динамо» з легкої атлетики, а також посвідчення «Майстер спорту України» та «Майстер спорту України міжнародного класу» присутнім спортсменам – борцю класичного стилю Георгію КАРАКАШУ (тренер – Андрій ДЕРКАЧ) та скелелазу Костянтину ПАВЛЕНКУ (тренер – Любов ЗИМОВА) відповідно. Всього згідно наказів галузевого Міністерства за жовтень та листопад посвідчення отримає 21 спортсмен Одеської області.

narada 16 11 05

narada 16 11 06

narada 16 11 04

НЕОДНОЗНАЧНІ ЗМІНИ

Після цього Валентина Андріївна у тривалому виступі довела до присутніх інформацію про можливі зміни у роботі спортивних організацій. Серед головних питань, про які говорили на нараді в Києві такі: відміна спортивних звань, штрафи спортсменам, які будуть викриті у застосуванні допінгу, а також нове у співвідношеннях між спортсменом та регіональною організацією. Це тільки деякі питання з тих, що озвучила Валентина КОЛЬЧАК на нараді.

narada 16 11 01

narada 16 11 02

Більш детально про це – в інтерв’ю для прес-служби відділення НОК України в Одеській області – найближчим часом на нашому сайті.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live