В суботу в басейні одеського спорткомплексу «Динамо» відбудуться перші змагання після масштабної реконструкції.

У внутрішньошкільніх змаганнях, які розпочнуться о 10-й ранку, візьмуть участь спортсмени всіх вікових категорій, які займаються в СДЮСШОР «Динамо» - від самих юних до майстрів спорту України. Це так званий день відкритих дверей - традиційний захід, який традиційно проводиться на початку навчального сезона для батьків дітей, котрі займаються в школі. 

Робота плавальною школи відновилася в повному обсязі 26 листопада.

bassein Dinamo 30 02

Ольга ЧЕРКАСОВА, перший заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України:

- Майже чотири місяці тому «доля» басейну була під великим питанням. Об’єкт перебував у критичному стані. Саме тоді було прийнято стратегічне рішення щодо його відновлення. В першу чергу потрібно було зробити капітальний ремонт перекриття. Це - близько 600 квадратних метрів бетонних плит, які потрібно було повністю демонтувати, а потім замінити новою, більш легкою, міцною та теплою конструкцією.

Керівництво ФСТ «Динамо» України та одеської організації зробили все можливе, щоб такий важливий для українського спорту об'єкт інфраструктури знову запрацював.

Фактично, це була операція з порятунку надзвичайно важливого динамівського об’єкту, І вона завершилась успіхом!  (facebook.com).

basseyn 1 1

basseyn 3

basseyn 4

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live