Відділення НОК України в Одеській області та уся спортивна громада нашого регіону вітає президента НОК України, олімпійського чемпіона Сергія БУБКУ з днем народження! Головному олімпійцю виповнилося 55 років.

Прославлений легкоатлет, який з 2005 року очолює НОК України, за роки активної спортивної кар'єри десять разів ставав чемпіоном світу зі стрибків з жердиною, здобув титул чемпіона Європи, був володарем Кубку Європи та Кубку світу і 35 разів встановлював рекорди світу. Рекорд на відкритому повітрі, який наш співвітчизник оновив у 1994 році, стрибнувши на 6,14 м, залишається непобитим і донині. У 1988 році Сергій Бубка підкорив найвищу сходинку Олімпійських ігор.

Організаторські, лідерські, управлінські якості Сергія Бубки та найсучасніші ідеї та проекти, які за його ініціативи реалізуються в Національному олімпійському комітету України, отримали високу оцінку світової спортивної спільноти. Так, у 2013 році в рамках престижної Премії креативного спорту НОК України був визнаний найкращим Олімпійським комітетом світу.

Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, позитивного настрою та нових успіхів в розбудові олімпійського руху в Україні та світі!

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live