У редакції «Вечірньої Одеси» провели «Круглий стіл» за участю спортивного активу міста і області, де підбили підсумки року, обговорили актуальні питання розвитку спорту (фото: автор - Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ)

ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ»

У заході взяли участь начальник управління фізкультури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина КОЛЬЧАК, голова відділення НОК України в Одеській облради Микола МІЛЬЧЕВ, голова Одеськї облради ФСТ «Україна» Микола БАРАБАШ, що працює в спортивній сфері вже більше 50-ти років, заслужений працівник фізкультури і спорту України Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ, який керував спортом в області більше двадцяти років, а також давній друг «Вечірки», знаменитий капітан «Чорноморця» В'ячеслав ЛЕЩУК, редактор «Вечірньої Одеси» Олег СУСЛОВ, провідні журналісти газети.

ДИСКУСІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Ініціатор «Круглого столу», багаторічний спортивний оглядач «Вечірки» Анатолій МАЗУРЕНКО, спочатку дав слово Валентині КОЛЬЧАК, яка і задала тон цікавої дискусії професіоналів спортивної галузі. Головним акцентом в її виступі стала інформація, яка прозвучала на нещодавній нараді в Мінмолодьспорті України, про зміни у відносинах між спортсменом та областю, за яку він виступає: тепер спортсмен може в будь-який момент олімпійського циклу перейти в іншу область в гонитві, треба думати, за дзвінкою монетою. Такі можливі зміни викликали негативну реакцію присутніх.

Микола МІЛЬЧЕВ звернув увагу на те, що спорт в Україні вже довгий час знаходиться в критичному стані, зазначивши, що серйозним імпульсом до розвитку спорту, особливо в Одесі, стало би прийняття закону «Про меценатство у спорті», згідно з яким певний відсоток від прибутку підприємств йшов би підтримку спортсменів і команд. Проект закону був вперше представлений ще на початку 2000-х, але віз, як кажуть, і нині там - не хочуть, з якихось причин, народні обранці голосувати за нього.

Ветеран «Чорноморця» В'ячеслав ЛЕЩУК емоційно висловився про те, що «як такий спортивний місто як Одеса не має музею спортивної слави». І всі присутні однозначно підтримали багаторічного капітана «моряків», погодившись з думкою, що такий музей дійсно необхідний і відносно цього обов'язково треба приймати серйозні кроки.

vecherka 03

vecherka 05

vecherka 02

vecherka 14 1

vecherka 12

vecherka 24

НАГОРОДИ ДРУЗЬЯМ «ВЕЧІРЦІ»

Після палкої дискусії, яка завершилася все ж, на оптимістичній ноті, Олег СУСЛОВ запросив учасників «Круглого столу» в музей «Вечірки», де учасники з інтересом розглядали історичні експонати. Само собою, більша частина експозиції присвячена засновникові газети Борису Федоровичу ДЕРЕВ'ЯНКУ, якому в цьому році виповнилося б 80 років. Редактор «Вечірки» запропонував друзям газети передати в музей спортивні експонати, а зі свого боку від імені редакції вручив почесний знак «Вечірка – моя газета» давнім друзям газети - В’ячеславу ЛЕЩУКУ, Миколі БАРАБАШУ та Юрію ПОВОЛОЦЬКОМУ.

Нагадаємо, що «Вечірня Одеса» не раз ставала лауреатом журналістського конкурсу «Україна олімпійська» в номінації «Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)», який вже багато років проводить НОК України.

vecherka 26

vecherka 40

«Круглий стіл» у «Вечірній Одесі». ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live