Спортивний оглядач «Вечірньої Одеси» Анатолій МАЗУРЕНКО став переможцем ХVIІI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» в номінації «За відданість олімпійському руху». 

НАГОРОДА ПО ЗАСЛУГАХ

Анатолій Васильович, який, до речі, є членом виконкому відділення НОК України в Одеській області, в журналістиці з 1973 року, а з 1978-го – член Національного Союзу журналістів.

Це вже далеко не перша його нагорода. Серед інших – «Золота медаль української журналістики», «Почесний знак НСЖУ», Почесні грамоти НСЖУ і Одеської обласної ради, нагороди Одеської міськради та Одеської облради.

Спортивний відділ «Вечірньої Одеси», який очолює Анатолій Мазуренко, за підсумками 2008 і 2014-го років ставав лауреатом конкурсу «Україна Олімпійська», який проводив НОК України.

Він автор нарисів та інтерв’ю з видатними спортсменами і тренерами Одеси. Їм написані збірник спогадів ветеранів спорту про Велику Вітчизняну війну «На спортмайданчики - з поля бою» і книга нарисів, статей, інтерв'ю «Не тільки футбол» - своєрідний творчий звіт за 40 років роботи в ЗМІ.

Підбиття підсумків конкурсу журналістів «Україна олімпійська» пройшло напередодні в Києві в НОК України, а нагородження лауреатів відбудеться вже на початку наступного року.

СЕРЕД ПРЕТЕНДЕНТІВ

Представники Одещини претендували на перемогу ще в двох номінаціях: «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» (програма «О,Спорт!», автор – Микола АЛЄКСЄЄВ) та «Найкращі спортивні журналісти» (Дмитро БОГОМОЛОВ, ТК «Репортер»).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live