В Домі прийомів Одеської облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч, на якій були відзначені кращі спортсмени, тренери та діячі фізкультури та спорту регіону 2018 року. Захід пройшов за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

«ЗІРКОВА» ЗУСТРІЧ

В цей вечір в традиційному місці для подібних заходів зібралися принаймні три покоління одеського спорту: представники спорту вищих досягнень – олімпійських і неолімпійських, їх наставники, спортсмени та тренери обласного центру «Інваспорт», люди, які своєю діяльністю сприяли розвитку спорту в регіоні, працівники фізкультури та спорту районів області. Для більшості з них подібний захід став першим в житті. Відзначимо, що такий захід відбувся в Одесі вперше за останні чотири роки.

itogi 2018 03

Голова управління фізкультури та спорту Одеської обласної держадміністрації Валентина КОЛЬЧАК

Справжньою прикрасою спортивного свята стали олімпійські чемпіони та призери різних років (в хронологічному порядку) – Віктор МИХАЛЬЧУК, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Микола АВІЛОВ, Микола МІЛЬЧЕВ, Наталія БУРДЕЙНА та Олена КРАВАЦЬКА. Така своєрідна передача естафетної палички поколінню, яке тільки мріє про Олімпіаду.

Серед почесних гостей заходу – президент Федерації гандболу Одеської області Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, який очолював область в період 1998-2005, президент Федерації альпінізму та скелелазіння України Валентин СИМОНЕНКО, заслужений працівник фізкультури та спорту України Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ, який очолював обласний спорт більше двадцяти років.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ та Валентин СИМОНЕНКО, отримавши «Подяки» від профільного обласного управління, тепло привітали присутніх, подякувавши голові управління Валентині КОЛЬЧАК за відродження такого знакового заходу.

itogi 2018 04

Президент Федерації гандболу Одеської області Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

itogi 2018 05

Президент Федерації альпінізму та скелелазіння України Валентин СИМОНЕНКО

НАГОРОДИ – ГЕРОЯМ РОКУ

Від імені обласної влади учасників привітали заступники керівників облдержадміністрації та облради – Сергій КОЛЕБОШИН та Юрій ДЕМЧОГЛО відповідно. А Валентина КОЛЬЧАК зачитала присутнім вітання Міністра молоді та спорту України Ігоря ЖДАНОВА з нагоди цієї урочистої події. Вони і вручили нагороди героям року від своїх установ: подяки від Одеської облради, Одеської облдержадміністрації та окремо від профільного управління ОДА діячам фізкульутри та спорту регіону.

З цього і розпочалася найприємніша частина урочистого заходу – нагородження.

itogi 2018 02

Перший заступник голови Одеської облради ФСТ «Динамо» Ольга ЧЕРКАСОВА

itogi 2018 08

Президент Федерації греко-римської боротьби Одеської області Руслан АЛМАНОВ

itogi 2018 09

Вчитель фізкультури авторської школи Миколи ГУЗИКА м.Южне Світлана ВИШНЯ

itogi 2018 10

Президент ФК «Балкани» (Заря, Саратський район) Радослав ЗЛАТОВ

Далі – також під бурні овації – сертифікати на отримання стипендії губернатора на 2019 рік отримали кращі спортсмени області.Кращими спортсменами з олімпійських видів спорту були визнані: дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, батутистки Діана КЛЮЧНИК та Діана ТУВАКБАЄВА, борець греко-римського стилю Владлен КОЗЛЮК, штангістка Анастасія ЛИСЕНКО, баскетболістки Єлизавета МІТІНА та Юлія МУСІЄНКО, боксер Максим МОЛОДАН, який до речі, отримав і свіженьке посвідчення «міжнародника», каратистки Анжеліка ТЕРЛЮГА (на головному фото) та Аніта СЕРЬОГІНА, а також веслувальник Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ.

itogi 2018 12

Бронзовий призер чемпіонату Європи-2018 з дзюдо Олександр ГОРДІЄНКО

itogi 2018 13

Володарка двох бронзових медалей чемпіонату Європи 2018 з кульової стрільби Анна ІЛЬІНА

itogi 2018 14

Срібна призерка етапу Кубку світу зі стрибків на батуті Діана КЛЮЧНИК

itogi 2018 17

Срібна призерка етапу Кубку світу зі стрибків на батуті Діана ТУВАКБАЄВА

itogi 2018 15

Бронзовий призер чемпіонату світу серед молоді з боксу Максим МОЛОДАН

itogi 2018 16

Срібна призерка чемпіонату Європи з карате Аніта СЕРЬОГІНА

itogi 2018 18

Чемпіон Європи серед юніорів і срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з веслування Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ

Нагородження героїв спортивного року було заміксовано яскравою культурною програми – своїми виступами вдячних глядачів порадували акробати, танцюристи та співаки. Так що нудьгувати гостям не прийшлося.

Наприкінці, звісно фото на пам*ять - з головною героїнею заходу - новорічною ялинкою.

itogi 2018 23

itogi 2018 22

itogi 2018 19

itogi 2018 20

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live