Одна з кращих спортсменок Одеської області, володарка двох бронзових медалей чемпіонату Європи-2018 з кульової стрільби Анна ІЛЬІНА підбила підсумки спортивного року та поділилася планами на рік 2019-й.

- Минулий рік був дуже плідним, я би сказала навіть прекрасний, - зауважила спортсменка. - Я «взяла» дві бронзові медалі чемпіонату Європи, вперше з’їздила на свій чемпіонат світу. Це був перший дорослий чемпіонат світу і, впевнено, не останній. Нехай і без медалей, але отримала гарний досвід. На цьому чемпіонаті світу визначені перші володарі ліцензій для участі в Олімпіаді-2020. Тож, тепер всі думки саме про це. В минулому році ми плідно попрацювали, щоб в 2019-му завоювати ліцензії.

Головні старти 2019-го року: два чемпіонати Європи – один зі стрільбі із пневматичної зброї, інший – зі стрільби із дрібнокаліберної зброї. Крім того, етапи Кубку світу та Європейські ігри.

- В якому виді зброї ваші шанси на завоювання ліцензії більш високі?

- Прагну завоювати ліцензію у всіх видах стрільби, адже люблю всі види зброї, всі вправи.

Анна ІЛЬІНА. Підсумки року. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live