В управлінні фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації відбулася звітна нарада за участю керівників обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (надалі ДЮСШ) та організацій. Розпочався звіт про розвиток фізичної культури і спорту в регіоні у 2018 році.

Першими перед начальником управління Валентиною КОЛЬЧАК та колегами звітували директор обласної ДЮСШ з боротьби Андрій КОНСТАНТИНОВ та Інга МІЛЬЧЕВА, яка очолює КДЮСШ «Колос».

narada 11 01 02

narada 11 01 01 1

 

БОРОТЬБА. НА ПЕРСПЕКТИВУ

Директор новоутвореної школи відзначив, що упродовж року були оновлені комунікації, для чого були залучені у тому числі кошти меценатів спорту. У школі розвиваються два види спорту - греко-римська та вільна боротьба. Що стосується безпосередньо спортивної складової, то поки успіхи юних вихованців невеликі, хоча перспективні хлопці є. Як зазначив Андрій КОНСТАНТИНОВ, одним з важливих факторів високих результатів на національній арені може стати підвищення змагальної практики – участь у змаганнях, які проводяться в України. Втім, юні спортсмени таку практику мають постійно – в рамках турнірів, які регулярно проходять у школі і області.

narada 11 01 02

DUSH borba

19 грудня 2018 року. Новорічне свято в обласній ДЮСШ з боротьби

КДЮСШ «КОЛОС». УСПІХИ МОЛОДІ

КДЮСШ «Колос», в якій працює три відділення – боксу, стрільби стендової та важкої атлетики, має набагато більшу історію, ніж обласна школа боротьби – вона була створена 16 років тому. У 2018 році у школі працювало 20 навчальних груп (бокс - 13, важка атлетика - 4, стендова стрільба - 3).

Серед результатів минулого року Інга МІЛЬЧЕВА відзначила медальні завоювання стендовиків на чемпіонаті України, зокрема Олексія Науменка, який також дебютував на чемпіонаті світу, Вероніки Мільчевої, Олексія Скорецького, Олександра Дмітрієва, юних боксерів Кирила Новікова, Софії Цепотан, Максима Гаврілюка, а також важкоатлетів Катерини та Іллі Гордіян, які відзначилися на всеукраїнських змаганнях серед школярів.

narada 11 01 08

UkrChamp shkoly 04 2

Під час захисту проведеної роботи директори відповіли на питання начальника управління, керівників спортивних організацій, членів колегії управління. У живій дискусії обговорені шляхи подальшого розвитку ДЮСШ, зокрема питання фінансової підтримки.

Наради плануються щонеділі. Всього звітуватимуть 19 спортивних організацій, які підпорядковані управлінню фізичної культури і спорту Одеської області, з яких 12 спортивних шкіл, а також обласні організації ФСТ «Колос», ФСТ «Динамо», ФСТ «Спартак», ФСТ «Україна», обласний центр «Інваспорт», обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби.

narada 11 01 07

narada 11 01 09

narada 11 01 10

narada 11 01 03

 

narada 11 01 06

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live