30 січня в Одесі відбудеться круглий стіл «Актуальні питання підготовки спортсменів Одеського регіону до Ігор ХХХІІ Олімпіади (Токіо-2020)».

У заході візьмуть участь керівники ВНЗ, спортивних організацій та спортивних шкіл, обласних Федерацій, провідні тренери та спортсмени.

Мета заходу: формування організаційного комітету з метою об’єднання зусиль по підготовці і участі спортсменів Одеського регіону в Іграх Олімпіади 2020 року в Токіо, медична підтримка спортсменів та обговорення актуальних питань.

Пройде круглий стіл під головуванням заступника голови Одеської облдержадміністрації Сергія КОЛЕБОШИНА за участю начальника управління фізкультури і спорту ОДА Валентини КОЛЬЧАК та голови відділення НОК України в Одеській області олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА.

Захід відбудеться у зеленій залі Південноукраїнського національного педуніверситету ім.. К.Д.Ушинського (Одеса, Фонтанська дорога, 4) о 12.00.

Запрошуються представники засобів масової інформації

Програма круглого столу

11.30-12.00 – реєстрація учасників

12.00-14.00 – засідання круглого столу

14.00 – кава-брейк.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live