Минулого уїк-енду в музеї історії одеського футболу відбулася зустріч юних футболістів з відомими спортсменами регіону.

ЕКСКУРСІЯ В ІСТОРІЮ ФУТБОЛУ

Першими на таку зустріч приїхали більше 150-ти футболістів Балтського, Ананьївського та Іванівського районів Одеської області. Зустрічав спортсменів засновник музею футболу Емануіл Ганев, який провів для них екскурсію, розповів про історію створення музею, а також про цікаві події в історії одеського футболу.

ПОЧЕСНІ ГОСТІ

В головному залі музею юних футболістів чекали несподівані гості – олімпійські чемпіони Микола АВІЛОВ та Яків ЖЕЛЕЗНЯК, бронзовий призер чемпіонату СРСР 1974 року Олександр ДЕГТЯРЬОВ, а також один з найкращих бомбардирів в історії «Чорноморця» Олександр КОСИРІН. Юні спортсмени були у захваті.

futbol 04

Крім того, юні таланти могли доторкнутися до найвищої нагороди європейського футболу – «Золотого м’яча», володарем якого у 1986 році став вихованець одеського футболу Ігор БЄЛАНОВ. Футболіст привіз його саме на цю зустріч.

futbol 16

ПОДАРУНКИ ЮНИМ ТАЛАНТАМ

Після фотосесій та спілкування дітей з почесними гостями заходу заступник голови Одеської облдержавної адміністрації Сергій КОЛЕБОШИН подарував командам футбольні м’ячі та вручив почесні грамоти тренерам команд, керівникам навчальних закладів та районних адміністрацій. Після чого юні футболісти могли вже самостійно вивчити експонати музею, а їх ні багато ні мало більше 7000.

futbol 20

futbol 09

futbol 11

futbol 08

Як повідомив віце-президент Одеської обласної Федерації футболу Григорій БІБЕРГАЛ, такі заходи для юних футболістів, які представляють різні райони регіону, стануть традиційними.

futbol 36

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live