В Одеській міськраді відбулося вручення 3-ї муніципальної премії «Спортивна столиця». Мер Одеси Геннадій ТРУХАНОВ нагородив кращих спортсменів, спортивні школи та команду міста за підсумками 2018 року.

ГАРНА ТРАДИЦІЯ

Вручення муніципальної стало вже доброю традицією і проводиться вже втретє. Приємно, що на вшанування кращих спортсменів сьогодення були запрошені уславлені одеські спортсмени - чемпіони Олімпійських років Микола АВІЛОВ, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Віктор МИХАЛЬЧУК, Олена СОКОЛОВСЬКА, Микола МІЛЬЧЕВ та бронзова призерка Мехіко-1968 Валентина АВІЛОВА (Козир). Цікаво, що голова відділення НОК України в Одеський області був на цьому заході в двох іпостасях – як спортивна знаменитість та як герой 2018 року – він був фіналістом етапу Кубку світу та чемпіонату Європи, а зараз бореться за потрапляння на свою п’яту Олімпіаду, чого в одеському спорті ще не було.

stolitsa 72

3 квітня. Одеса. Міська рада. Уславлені одеські спортсмени: олімпійський чемпіон Віктор МИХАЛЬЧУК, переможець Кубку Європи з легкої атлетики 1981 року Павло РОЩИН, бронзова призерка Олімпіади-1968 Валентина АВІЛОВА, олімпійський чемпіон Микола АВІЛОВ.

stolitsa 02

3 квітня. Одеса. Міська рада. Уславлені одеські спортсмени: олімпійські чемпіони Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Олена СОКОЛОВСЬКА, Микола МІЛЬЧЕВ.

Цікаво, що Микола Миколайович, отримавши нагороду від міського голови, передав йому привіт від НОК України та особисто президента організації Сергія БУБКИ – подарунок з нагоди з дня народження: комплект олімпійської екіпіровки.

stolitsa 47

Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ вручає подарунок від НОК України міському голові Одеси Геннадію ТРУХАНОВУ

КРАЩИМ - ПРЕМІЇ

Всього же нагороди – крім диплому та квітів згідно протоколу, ще й премію в розмірі 5000 гривень, отримали 25 спортсменів, серед яких і 14 представників олімпійських видів спорту – і вже досвідчені спортсмени, і талановите молоде покоління. Так із числа лауреатів «Спортивної столиці»-2018 за право участі в Олімпіаді-2020 борються майстри стрільби Анна ІЛЬІНА та Микола МІЛЬЧЕВ, борець Владлен КОЗЛЮК, каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка до речі, потрапила на церемонію з корабля на бал – з переможного чемпіонату Європи, батутистка Діана КЛЮЧНИК, дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО, плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, серед юних спортсменів – «художниця» Аміна АРУТЮНЯН, фехтувальник Іван ГАЙСІН, представниця синхронного плавання Тетяна ДАВІСКІБА, фігуристка Анна ІВАНЧЕНКО, триатлоністка Катерина КАРАНІКОЛОВА, тенісист Олександр ПОНОМАР («Elite tennis club») та гімнаст Самвел ХАЧАТРЯН.

За досвідчених спортсменів часто-густо нагороди отримували їх представники, адже самі вони знаходяться на зборах, ведучи серйозну підготовку до боротьби за олімпійські ліцензії.

stolitsa 34

Президент Одеської обласної Федерації греко-римскої боротьби Руслан АЛМАНОВ

stolitsa 28

Заслужений тренер України з кульової стрільби Ірина ВИНОГРАДОВА (тренер Анни ІЛЬІНОЇ)

stolitsa 26

Чемпіонка України з фігурного катання Анна ІВАНЧЕНКО

stolitsa 56

Триразова чемпіонка Європи з карате Анжеліка ТЕРЛЮГА

stolitsa 52

Дворазовий чемпіон Європи (U-12) з тенісу Олександр ПОНОМАР («Elite tennis club»)

КРАЩІ СПОРТИВНІ ШКОЛИ

Були відзначені за підсумками року і шість кращих спортивних шкіл міста. Кращими з олімпійських видів спорту стали (в порядку набраних очок): СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака (директор – Олексій ДІБЕРТ), СДЮСШОР «Чорноморець» (директор – Світлана АНДРУХОВИЧ),КДЮСШ №5 (директор – Андрій ГРОЗНИЙ-ФІАЛКОВСЬКИЙ).

В призову трійку з неолімпійських видів спорту увійшли: КДЮСШ №7 (директор – Володимир ПІШЕНІН), КДЮСШ №1 (директор – Лілія БАКАЛЕНКО) та КДЮСШ №16 (директор – Олена БАРАБАШ).

stolitsa 64

Директор СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака Олексій ДІБЕРТ

stolitsa 66

Директор СДЮСШОР «Чорноморець» Світлана АНДРУХОВИЧ

stolitsa 68

Директор КДЮСШ №7 Володимир ПІШЕНІН

stolitsa 69

Директор КДЮСШ №1 Лілія БАКАЛЕНКО

КРАЩІ КОМАНДИ

Муніципальної премією «Спортивна Столиця» в розмірі 20000 гривень нагороджена краща команда Одеси – срібний призер чемпіонату України-2018 БК «Інтерхім-СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака» (головний тренер – Ірина ЩІПАКІНА, капітан – Жанна ЛИХОДІД), яка представляє Одеську обласну федерацію баскетболу.

Також були відзначені і переможці Одеської шкільної баскетбольної ліги, змагання якої вперше відбулися в нинішньому спортивному сезоні.

stolitsa 73 1

Срібний призер чемпіонату України-2018 БК «Інтерхім-СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака» (головний тренер – Ірина ЩІПАКІНА, капітан – Жанна ЛИХОДІД). Фото omr.gov.ua.

«Спортивна столиця». ФОТОРЕПОРТАЖ

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live