Одеський дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО завоював ліцензію для участі в ІІ Європейських іграх. Це стало відомо після публікації поточного рейтингу Міжнародної Федерації дзюдо (на фото: Олександр ГОРДІЄНКО - справа).

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РЕЙТИНГ

Бронзовий призер чемпіонату Європи-2018 Олександр ГОРДІЄНКО (тренер – Іван ЧЕРТОВ) посів 21-е місце в категорії «+100 кг» (1164 очки). Ліцензію для участі ІІ Європейські ігри право участі отримали спортсмени, які потрапили в топ-24 в цій категорії (рейтинг станом на 08.04.2019). Також право участі в цих змаганнях в цій категорії завоював ще один українець – Яків Хаммо з Києва (11-е місце).

В рейтингу враховуються результати, починаючи з 2017 року.

Після чемпіонату світу-2018 у вересні Олександр ГОРДІЄНКО участь в змаганнях не брав, відновлюючись від травми. Зараз одеський спортсмен готується в Одесі до ІІ Європейських ігор. В травні заплановані виїзні тренувальні збори.

Для Олександра Європейські Ігри в Мінську стануть другими в кар’єрі.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Таким чином, Одеська область має вже сім учасників ІІ Європейських ігор. Як ми повідомляли, путівки в Білорусію вже завоювали представники одеської стрільби: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, а також каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська.

Також завоювали ліцензії для участі в ІІ Європейських іграх борці Василь МИХАЙЛОВ та Микола КРИСОВ, але вони завоювали їх для країни. Склад збірної України з боротьби для участі в цих змаганнях визначиться пізніше.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live