Більше 30-ти вихованців одеської СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання взяли участь у традиційному конкурсі малюнку, який був проведений спільно із відділенням НОК України в Одеській області (на фото: Одна з переможниць - Ольга НЕДОВА).

Упродовж місяця юні фігуристи, найменшій з яких 3 роки, малювали свій улюблений вид спорту – те, чому вони присвячують чимало часу у своєму житті. Журі конкурсі було досить важко визначити переможців – спортсмени – і дівчатка, і хлопці представили дуже яскраві та цікаві роботи.

olympic pict 12

olympic pict 09

Отже, цінні подарунки за від відділення НОК України в Одеській області отримали за 1-е місце - Поліна КРУПСЬКА, Ольга НЕДОВА, Кароліна ПІДГІРНА, Марія БЕРЕЗОВА, за 2-е - Катерина СОЛОВЕЙ, Марія ШЕХЕРБІНГ, Данила ЗАХОДА, за 3-е – Марина ЛИТВИНА, Єгор ЛИТВИНОВ, Даніель МАЦЮК, за 4-е – Кіра ВОЛЧАНОВА, Аріна ДОБРОВА, Уляна КАРИЧИНСЬКА, Микита МИРОШНИЧЕНКО, за 5-е – Ніколь БИКОВА, Валерія МАЛАХОВА, Віра ЯНКО, Ніколь БУЙНЕВІЧ, Євгенія ПОЛУКАРОВА.

А ті, хто не потрапив в призову п’ятірку, отримав заохочувальні призи. Так що без подарунків не залишився ніхто.

olympic pict 02

Катерина СОЛОВЕЙ

olympic pict 04

Марія ШЕХЕРБІНГ

olympic pict 01

olympic pict 05

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live