Голові відділення НОК України в Одеській області, олімпійському чемпіону Миколі МІЛЬЧЕВУ присвоєно звання «Заслужений працівник фізкультури та спорту України».

ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА

Звання присвоєно указом Президента України «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Вітаємо Миколу Миколайовича з присвоєнням почесного звання, бажаємо успіхів в розбудові олімпійського руху!

ЧЕМПІОНСЬКА КАР’ЄРА

Микола МІЛЬЧЕВ вже майже тридцять років входить в когорту найсильніших майстрів стендової стрільби у світі. У 1991-му році він розбив 223 «тарілочки» із 225-ти, повторивши світовий рекорд. І став «майстром спорту України міжнародного класу».

В 1999-му році одеський стрілок посів друге місце на чемпіонаті Європи та завоював олімпійську ліцензію. Саме на Іграх в Сіднеї пробив його зірковий час. Він показав максимальний результат – 150 зі 150-ти, встановивши відразу три рекорди – світовий, європейський та олімпійський, а найголовніше – став переможцем Олімпіади.

Sydney 2000 Podium 1

З того часу одеський стендовик постійно в когорті найсильніших: він став учасником ще трьох Олімпійських ігор, дев’ять разів підіймався на п’єдестал етапів Кубку світу. На Іграх в Ріо у 2016-му він був близький до того, щоб ще раз піднятися на п’єдестал Олімпіади. Але… став четвертим.

Зазначимо, що на Іграх в Ріо Миколі МІЛЬЧЕВУ було надано почесне право бути прапороносцем олімпійської збірної України. Після Олімпіади-2016 він продовжив демонструвати результати міжнародного рівня – став фіналістом етапу Кубку світу та чемпіонату Європи, відібрався на свої вже другі Європейські ігри.

Milchev Rio 2016 13

Milchev Rio 2016 01

УСПІХИ НА ВСІХ ФРОНТАХ

Відзначимо, що свіжоспечений «Заслужений працівник фізкультури та спорту України» зараз єдиний як мінімум у трьох особах. Він також є головним тренером збірної України та головою Одеського обласного відділення НОК України, яке очолює вже три роки. За цей час проведено більше п’ятдесяти заходів, які направлені на популяризацію олімпійського руху. При його безпосередній участі виховано не одне покоління молодих стрільців. Серед них срібні призерки чемпіонату Європи Ірина Маловічко, яка відібралися на ІІ Європейські ігри, а також Вероніка Мільчева.

Олімпіада-2020 в Токіо? «Все може бути», - говорить Микола Мільчев і продовжує боротися за олімпійську ліцензію. В разі успіху, ці Ігри можуть стати для нього п’ятими в кар’єрі – такого досягнення не мав ще жоден спортсмен в історії одеського спорту.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live