Юні одеські легкоатлети, тренери, спортивне керівництво області привітали з 90-річчям заслуженого тренера СРСР Володимира КАЦМАНА. Найтитулованішій його вихованець, олімпійський чемпіон Микола АВІЛОВ також був поруч з наставником в день його народження.

Katsman 90 01

Недивно, що Володимир КАЦМАН відсвяткував свій ювілей саме на стадіоні «Динамо», де він працював довгі роки, в тому числі безпосередньо з Миколою АВІЛОВИМ в період підготовки до переможних Ігор в Мюнхені.

Не з пустими руками прийшли на ювілей до видатного спеціаліста начальник Одеського облспортуправління Валентина КОЛЬЧАК, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, який передав вітальні слова від головної олімпійської організації країни. Про вагомий внесок Володимира КАЦМАНА в історію одеського спорту сказав і Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ, який багато років очолював спорт в області.

Найтепліші слова ювіляру, звичайно ж, від учня. Перед очами Микола АВІЛОВА та присутніх цікава картина спортивного шляху, який завершився на вершині Олімпіади.

І мажорне закінчення. Вітання від юних представників королеви спорту та їх тренерів. Ювіляр приймав квіти, розплившись в широкій посмішці

Довгих вам років та нових чемпіонів, Тренере!

 

Katsman 90 08

Katsman 90 13

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live