Заступник голови Одеської облдержадміністрації Віталій СВІЧИНСЬКИЙ та начальник облспортуправління Валентина КОЛЬЧАК привітали з успішним виступом срібну призерку ІІ Європейських ігор каратистку Анжеліку ТЕРЛЮГУ (куміте, 55 кг).

На початку Валентина КОЛЬЧАК розповіла про підсумки виступу спортсменів Одеської області на ІІ Європейських іграх. Нагадаємо, що було завойовано дві нагороди: крім Анжеліки ТЕРЛЮГИ, медаль завоювала Аніта СЕРЬОГІНА, яка стала чемпіонкою Ігор.

Terliugas ODA 05

Terliugas ODA 23

Після отримання вітань та розкішного букету троянд від заступника голови ОДА Анжеліка в деталях розповіла присутнім про перипетії сезону, який для неї завершився якраз Іграми в Мінську. Спортсменка зазначила, що успіх на Європейських іграх лише сходинка на шляху до мрії – Олімпійських ігор в Токіо.

«Карате – перший та єдиний раз буде саме на Іграх в Токіо, тому це мій єдиний шанс здійснити свою мрію, і заради цього буде робити все, що в моїх силах», - підкреслила в своїй довгій та емоційній промові спортсменка, яка вже третій рік знаходиться на вершині світового рейтингу.

Terliugas ODA 25

Terliugas ODA 37

Terliugas ODA 29

Отримав заслужені вітання, а разом з ними і грамоту ОДА за успішний виступ каратистів регіону на ІІ Європейських іграх, президент Одеської обласної Федерації карате Олексій КОХАНЕЦЬ. Як суддя міжнародної категорії він зазначив, що Анжеліка ТЕРЛЮГА дійсно є найкращою в своїй категорії (до 55 кг) і має великі шанси на завоювання олімпійської ліцензії.

Terliugas ODA 45

Віталій СВІЧИНСЬКИЙ у своєму слові акцентував увагу на тому, що необхідно збільшувати фінансування спортивної сфери, в тому числі стимулювання спортсменів за їх досягнення на честь Одеської області та України, та побажав всім зустрітися вже після Олімпійських ігор в Токіо-2020 за більш приємним привідом.

Захід відбувся в приміщенні Одеської обласної державної адімінстрації, що на проспекті Шевченка, у присутності співробітників профільного управління та директорів спортивних шкіл області.

Планується провести таку урочисту зустріч в ОДА і з чемпіонкою ІІ Європейських ігор Аніту СЕРЬОГІНОЮ.

Terliugas ODA 54

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live