Спортсмени Одеської області отримали державні нагороди за успішний виступ на великих міжнародних змаганнях. Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ нагородив спортсменів та тренерів під час перебування на олімпійській базі в Конче-Заспі.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ

За досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у Мінську (Республіка Білорусь) орденом княгині Ольги II ступеня нагороджена чемпіонка Ігор з карате Аніта СЕРЬОГІНА, орденом княгині Ольги III ступеня – срібна призерка змагань з карате на Євроіграх Анжеліка ТЕРЛЮГА.

Seroginas 75

«За значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року» медаллю «За працю і звитягу» нагороджений тренер Аніті СЕРЬОГІНОЇ Олександр ТОНКОШКУР.

Seroginas 56

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ФУТБОЛУ

Футболіст «Чорноморця» Микола МУСОЛІТІН за перемогу на чемпіонаті світу (U-20) отримав орден «За заслуги» III ступеня. Нагадаємо, що ця перемога стала третьою для футболістів одеського клубу на чемпіонатах світу після успіху Сергія ЖАРКОВА у 1977-му, коли захисник «моряків» став переможцем молодіжного чемпіонату світу у складі збірної СРСР, та Юрія НІКІФОРОВА, який став чемпіоном світу (U-16) у 1987 році.

medals president 01

Фотоpresident.gov.ua

Musolitin world champion 01

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами president.gov.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live