В селі Першотравневе Лиманського району Одеської області згідно відповідній державній програмі відкритий сучасний майданчик для міні-футболу.

Майданчик був відкритий в НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ліцей Лиманської райради, в який вчиться близько 700 мешканців району. Згідно держпрограми фінансування було здійснено у співвідношенні 50/50 (750 тисяч гривень – державна влада, 750 тисяч – місцева). Майданчик зі штучним покриття має стандартні розміри – 40х20 м.

На знакову для села подію завітали заступник голови ОДА Віталій СВІЧИНСЬКИЙ, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Валентина КОЛЬЧАК, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, а також представники місцевої влади.

shkola 1tr

Почесні гості привітали присутніх із знаковим моментом в історії Першотравневого, побажавши, щоб цей майданчик дав старт потужному розвитку спорту та появі спортсменів високого міжнародного рівня, зокрема футболістів, нагадавши присутнім, що в цьому році чемпіоном світу (U-20) з футболу став спортсмен Одеської області – вихованець «Чорноморця» Микола МУСОЛІТІН.

shkola 1tr 04

shkola 1tr 05

shkola 1tr 06

shkola 1tr 07

А відразу після вітання місцеві спортсмени власноруч перерізали стрічку та провели перший матч на новому майданчику: між собою зіграли команди Першотравневого та центру Лиманського району – Доброслава.

А першими випробували майданчик почесні гості. Право зробити перший удар було надано олімпійському чемпіону Микола МІЛЬЧЕВУ.

shkola 1tr 08

Що стосується результату матчу, то перемогли господарі – з рахунком 2:1.

Згідно державній програмі за 2017-2018 рр. в Одеській області були відкриті 9 майданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям.

shkola 1tr 09

shkola 1tr 01

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live