Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає Валерій Степанович ГОРБАТКО! Валерій Степанович на посаді директора Одеського припортового заводу всіляко сприяв розвитку спорту в місті Южному, в Одеській області та в Україні, зокрема веслуванню на байдарках та каное, баскетболу, волейболу та вільній боротьбі.

Так спортсмени ФСК «Хімік» завоювали на великих міжнародних змаганнях 110 медалей, з яких 34 золоті. Вихованцем клуб є дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій ЧЕБАН, який є одним з найтитулованіших спортсменів в історії України.

ВК «Хімік» є найтитулованішим жіночим волейбольним клубом країни – у южненської команди 18 перемог в національних змаганнях, з яких 9 в чемпіонаті України (поспіль, з 2011-го року).

БК «Хімік» є триразовим чемпіоном України, а юнацькі команди, які входять в структуру клубу, регулярно становляться призерами Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

Колектив відділення НОК України в Одеській області вітає Валерія Степановича з ювілеєм, бажаємо міцного здоров'я, сімейного добробуту та здійснення планів!

Cheban Rio 2016 03

Khimik champion2019 02

Khimik baskets 02

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live