174 юних спортсмени взяли участь у всеукраїнській спартакіаді «Олімпійська зміна». Змагання відбулися в українському дитячому центрі «Молода гвардія».

Учасниками спартакіади, яка проводиться вже всьоме, стали вихованці найкращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, переможці обласних змагань з олімпійських видів спорту, фіналісти всеукраїнських змагань з олімпійських видів спорту віком від 13 до 16 років, а також переможці та призери всеукраїнських спортивних фестивалів. Вони приїхали до «Молодої гвардії» за програмою Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань серед дітей та юнацтва «Олімпійська зміна». Змагання проводяться за підтримки НОК України та Міністерства молоді та спорту України.

«Олімпійської зміна» – це чудова нагода для спортсменів відпочити на березі Чорного моря, здружитися з ровесниками з різних міст та сіл України, взяти участь у розмаїтті творчих та інтелектуальних конкурсів розважальних програм, з'їздити на цікаві екскурсії та неймовірні морські прогулянки.

Так, діти із величезним задоволенням брали участь у змаганнях з футболу, юніорболу, туризму та геокешингу (туристська гра із застосуванням супутникових навігаційних систем, що складається в знаходженні схованок, захованих іншими учасниками гри. – прес-служба), віддавалися наповну, борючись за перемогу у першостях із настільного тенісу, шахів, шашок, легкоатлетичного триборства.

За свої досягнення спортсмени отримали кубки, медалі, грамоти та подарунки від осередку НОК України в Одеській області й компанії Intersport.

smena 19 005

smena 19 004

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами прес-служби ДЦ «Молода гвардія»

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live