13 вересня в Одесі відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту, в якому взяли участь і знамениті спортсмени, і вихованці дитячо-юнацьких шкіл регіону. Захід був організований Одеською облдержадміністрацією за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

На площі біля будинку ОДА, що на проспекті Шевченка, зібралися представники самих різних видів спорту: футболу, важкої та легкої атлетики, карате, стрільбі із луку, художньої гімнастики, боротьби, спортивної акробатики, ушу та багатьох інших.

denfiz2 003

denfiz2 011

denfiz2 017

Але перед цим вони могли на власні очі побачити знаменитих спортсменів минулого та сучасності. Урочистим парадом пройшли срібна призерка Олімпіади Наталія Бурдейна, бронзова призерка Ігор в Лондоні Юлія ПАРАТОВА, чемпіони та призери Паралімпійських ігор Андрій ОНУФРІЄНКО, Дмитро АЛЄКСЄЄВ, неодноразова чемпіонка Дефлімпійських ігор Інна ЗВЕРИНСЬКА, учасник 2-х Олімпійських ігор, чемпіон Європи Юрій ЄГОШИН, майстри кульової стрільби, які успішно виступають серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, наші олімпійські надії майбутнього – триразова чемпіонка Європи з карате Анжеліка ТЕРЛЮГА, срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молоді Владлен КОЗЛЮК, боксери – Юрій ЗАХАРЄЄВ, який кілька днів тому став чемпіоном Європи серед молоді, а також срібний призер Євро-2019 серед юніорів Дмитро МОЛОДАН (вони, як і фігурист Сергій СОКОЛОВ отримали в цей день посвідчення майстрів спорту України), і ветерани - чотириразові чемпіони Європи з гандболу на чолі із Сергієм ГРИНЕВЕЦЬКИМ та й не тільки вони.

denfiz2 024

denfiz2 023

denfiz2 029

denfiz2 037

З нагоди Дня фізкультурника були відзначені люди, завдяки яким були досягнуті успіхи на міжнародній та національній аренах, а також ті, які просто плідно працюють на благо нашого регіону. Не були забуті і наші знамениті спортсмени, які отримали цінні подарунки.

denfiz2 044

denfiz2 046

denfiz2 063

denfiz2 119

Свою майстерність глядачам показали не тільки представники «сухопутних» видів спорту, але й інших, для яких начебто не було умов для цього, наприклад, синхронного плавання та фігурного катання, але не ковзанах, а на роликах (всього було представлено 30 видів спорту). Юні вихованці спортшкіл показали, що у одеського спорту є непогане майбутнє. 

Всього у заході взяли участь більше 700 спортсменів.

denfiz2 139

denfiz2 158

denfiz2 115

denfiz2 141

13 вересня. Одеса. Герої 2019-го: тренер з боксу Ігор ЮРЕСКУЛ, його підопічні - срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів Дмитро МОЛОДАН, чемпіон Європи серед молоді Юрій ЗАХАРЄЄВ, а також голова Одеської обласної організації ФСТ "Колос" Тетяна ФЕДОРЕНКОВА.

denfiz2 179

В 2019-му одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА завоювала 5 медалей великих міжнародних змагань

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live