На водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольского шосе) з нагоди Дня фізичної культури і спорту України відбулися змагання з веслування на байдарці та каное. Перегони відбулися за підтримки відділення НОК України в Одеській області в рамках традиційного «Дня відкритих дверей».

Організаторами змагань виступили обласна організація ФСТ «Динамо» України та обласна ШВСМ «Олімпієць».

У водних баталіях взяли участь понад 100 спортсменів одеської КДЮСШ № 6 Одеса, ДЮСШ Білгород-Дністровського, ФСК «Хімік» ОПЗ (Южне), ДЮСШ міста Чорноморська та спортсмени-ветерани. Учасники змагань вшанували пам'ять олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

Нагородження переможців і призерів змагань провели заслужені тренери України Микола Кравчук, Анатолій Осипенко, Андрій Мариморич, учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Станіславська, тренери Олег Жилкін, Дмитро Єфімов, заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Павло Рощин, заступник директора ШВСМ «Олімпієць» Олег Каліберда.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями і дипломами та отримали подарунки ФСТ «Динамо-Одеса», ШВСМ «Олімпієць» та відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

dinamo fiz 03

dinamo fiz 07

dinamo fiz 05

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live