Спортивне шоу ліцею «Приморський» відбулося в Одесі за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Такий захід відбувся вже в 20-й раз і був присвячений підведенню підсумків олімпійського тижня. На заході були присутні близько 500 школярів.

Передував заходу парад спортсменів школи, який очолили знамениті викладачі навчального закладу – олімпійська чемпіонка з волейболу Олена СОКОЛОВСЬКА та багаторазовий призерів чемпіонату світу з велоспорту Анатолій ЯБЛУНОВСЬКИЙ.

primor 01

primor 02

А вже потім гримнула головна подія свята: шість команд – чотири курси ліцею, а також батьки та випускники, змагалися за головний трофей. Учасникам належало проявити свої кращі якості в шести видах - естафетах, стрибках через довжелезну скакалку, а також перетягуванні канату, за підсумками яких визначалися переможці та призери. За перемогу боролися з таким запалом, якому могли б позаздрити інші професійні спортсмени.

За підсумкам змагань перемогли випускники, але без подарунків, зокрема і від відділення НОК України в Одеській області, не залишився жоден з учасників шоу.

Крім того, місцевий осередок НОК України подарував ліцею «Приморський» спортінвентар, а саме футбольні, баскетбольні та футбольні м’ячі.

primor 03

primor 04

primor 06

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live