Сьогодні свій 70-й день народження відзначає майстер спорту СРСР міжнародного класу з велоспорту, заслужений працівник фізкультури та спорту України, заслужений тренер України Анатолій ЯБЛУНОВСЬКИЙ.

Анатолій Володимирович – одесит в п’ятому поколінні, народився на Пересипу. Велоспортом розпочав займатися у Анатолія Діденка доволі пізно – у 18 років, але кар’єра швидко пішла вгору. На початку 1970-х років став одним з найсильніших спринтерів СРСР та світу. В його колекції срібна та три бронзові медалі чемпіонату та 11-разовий чемпіон СРСР в різних видах трекової програми.

Yablunovski 6

Yablunovski 4

Після закінчення кар’єри близько 20-ти років працював в армійському спорті, в подальшому очолював Одеську облраду ФСТ «Спартак» та на посаді директора КДЮСШ №13. Звісно, ювіляр не забував і про рідний велоспорт, працюючи суддею на національних змаганнях. В свої 70-ть продовжує активно працювати – останні роки викладачем фізкультури у ліцеї «Приморський».

Бажаємо Анатолію Володимирову міцного здоров’я, наснаги в роботі та позитивного настрою. Нехай ваше життя буде наповнене чудовими подіями і повною гамою гарних відчуттів!

Yablunovski 3 1

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live