В Південноукраїнському педагогічному університеті відбулося спортивне свято «Олімпійське сузір’я». До своєї альма-матер завітали знамениті одеські спортсмени – чемпіони та призери Олімпійських ігор.

ПОЧЕСНІ ГОСТІ

В цей день гостями вишу та безпосередніми учасниками свята стали знамениті спортсмени – випускники вишу: дворазові олімпійські чемпіони Сергій ПЕТРЕНКО і Юрій ЧЕБАН, олімпійські чемпіони - Микола МІЛЬЧЕВ, який очолює в даний час відділення НОК України в Одеській області, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Олена СОКОЛОВСЬКА і Микола АВІЛОВ, срібні призери Олімпійських ігор Наталія БУРДЕЙНА і Олена КРАВАЦЬКА, бронзовий призер Олімпійських ігор Валентина КОЗИР, заслужений тренер СРСР Володимир КАЦМАН (він випускник 1954 року), який в цьому році відзначив 90-річчя, відомі одеські волейболістки - володарка Кубку кубків Наталія БОРИСОВА та володарка Кубку чемпіонів Галина СНІМЩИКОВА, яка віддала навчальному закладу більше 40 років.

olstars 008

olstars 015

КРАЩІ В 2019-МУ

Спочатку керівництво Педуніверситету в особі ректора Олексія ЧЕБИКІНА привітало з успішним виступом в 2019-му році студентів вишу – провідних спортсменів збірної України, та їх тренерів. Серед них - Анна ІЛЬІНА та Ірина ВІНОГРАДОВА, Ірина МАЛОВІЧКО та Микола МІЛЬЧЕВ, Анастасія ТОДОРОВА та Микола КРАВЧУК, а Олена КРАВАЦЬКА, яка вже закінчила виш, та Олександр ВАСЮТІН.

Відзначимо, що Ірина МАЛОВІЧКО у вересні першою серед спортсменів Одеської області завоювала право взяти участь на Іграх в Токіо-2020, а Анна, Анастасія та Олена продовжують боротьбу за потрапляння на Олімпіаду.

Також були відзначені чимало інших спортсменів-студентів Педуніверситету, які успішно виступали в 2019-му році.

olstars 002

olstars 003

olstars 004

olstars 005

НАГОРОДИ УНІВЕРСИТЕТУ

А далі нагороди від почесних гостей отримував вже безпосередньо вищій учбовий заклад. Так відділення НОК України в Одеській області відзначило плідну працю Південноукраїнського університету по підготовці тренерських кадрів для спорту вищих досягнень. Голова відділення Микола МІЛЬЧЕВ вручив диплом ректору вишу Олексію ЧЕБИКІНУ. Крім того, подякою від НОК України «За багаторічний внесок в розбудову олімпійського руху» нагороджений завідувач кафедри біології та охорони здоров'я інституту фізичної культури, спорту та реабілітації університету Ушинського Анатолій БОСЕНКО.

Також не з пустими руками прийшли начальник Одеського облспортуправління Валентина КОЛЬЧАК, голова Одеської федерації аеробіки Ліна ПОЙДЕНКО, а також керівник облвідділення фізвиховання і спорту Міносвіти України Олександр ТУЛУНЖІ.

olstars 006

olstars 007

ВІД УНІВЕРСИТЕТУ - ЧЕМПІОНАМ

А далі вже спортклуб Педуніверситету в особі Івана МУНТЯНА нагородив всіх почесних гостей грамотами навчального закладу.

З приємними словами на адресу вишу звернувся до присутніх головний тренер збірної Білорусі з веслування – однією з найсильніших в світі – Володимир ШАНТАРОВИЧ, який вже наступного дня провів цікаву лекцію для студентів та викладачів Педуніверситету.

olstars 010

olstars 012

olstars 013

olstars 014

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live